Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výsledky zápasů a turnajů

Turnaj Zbuzany Neděle 25.11.

Bene - Aritma                5 - 0

Bene - Ďáblice               6 - 0

Bene - Újezd                  6 - 3

Bene - Štěrboholy        2 - 4

Bene - Stodůlky            2 - 1

Turnaj jsme začali jak uragán, dlouho jsem neviděl hrát děti s tkovou chutí. Za tento turnaj musím všechny pochválit. V podstatě jen jeden zápas se nám nepovedl a to se Štěrboholy - tam jsme chvíli byli ze hry, ale i tak jsme nakonec měli i šance na vyrovnání i přes to, že jsme prohrávali čtyři nula. Jinak dneska to bylo velké probuzení Filipa, což strhlo ostatní k super jízdě. Opravdu bylo na co koukat, protože všichni se snažili, makali jeden za druhého a turnaj jsme si všichni moc užili.Dneska sice jasně vyčníval Filip, ale i ostatní si zaslouží velkou pochvalu. Matěj se rozstřílel levou, Kraken byl taky vidět. Dokonce i Márovi začalo chutnat dávání gólů a Lukáš měl taktéž super chvilky a Pája po lajnách jezdil jak pilka a když bylo potřeba tak byl pro soupeře hodně kousavý v napadání.Ivoš i Míša měli o poznání lepší den než v sobotu. Jandys nás povětšinou taktéž podržel, takže to dneska hezky sedlo.  

Celkově jsme měli docela povedený víkend a věřím, že si to děti i rodiče užili

 
Turnaj S - Centrum Sobota 24.11.

Bene - Jesenice            5 - 2

Bene - Vlašim               2 - 7

Bene - Pardubice          3 - 3

Bene - Kolovraty           1 - 6

Bene - Radošovice       4 - 2

Turnaj jsme začali s chutí a první zápas byl jasně v naší režii, pak ale přišla studená sprcha od Vlašimi, kdy jsme se dvěmi rychlými góly vyřadili ze hry, pak následovaly svěšené hlavy a Vlašimi jsme se úplně odevzdali. Až v závěru jsme se vrátili do hry, ale to už bylo pozdě. Vlašim byla jasně nejlepším soupeřem na turnaji a tentokrát byla o třídu jinde, ale náš odevzdaný výkon jí to dost usnadňoval. Zápas s Pardubicemi byl zase o poznání lepší a bohužel jsme neudrželi náskok a těsně před koncem jsme dostali gól, který nás nakonec odsoudil ke čtvrtému místu. Pak následoval náš nejhorší výkon za poslední dobu vůbec!!! Tady jsme vyhráli jen první místo v brečení a jinak jsme nepředvedli nic, zápas katastrofa!!! Do posledního zápasu jsme nevstoupili dobře a jen vlivem, že soupeř nebyl nijak silný jsme zápas nakonec dotáhli do vítězného konce. Celkově jsme ukázali, že jsme  nechtěli bojovat v zápasech kde jsme byli pod tlakem a bylo snažší dát hlavu dolu a přestat hrát. Dále je vidět jak zápasy vypadají, když se nezapojí všichni, kolik to stojí sil a hlavně jak si toho ostatní děti již všímají... Jinak se mi po delší době líbil výkon Tomana, Marťas pokračuje v dobrých výkonech a i Iva musím pochválit. U ostatních se střídali lepší výkony s těmi slabšími. 
 
 
Bene - Týnec ml.ž. přátelák 7+1 

V sobotu jsme si na UMT zahráli s Týncem. Sice jsme zápas prohráli, ale odehráli jsme pěkné utkání. Zápas byl z naší strany nebojácný pouze chyběl klid ,jistota a razance v zakončeních. Týnec nás většinou před bránou zamknu a bylo těžké se prosazovat. Jinak je super vidět kluky, že se nebojí prosazovat jeden na jednoho a to i přes větší soupeře. Chce to více přihrávek, ale to přijde s časem, zatím je dobré, že se balonu nechtějí zbavovat. Systém 7+1 herně vyžaduje více kombinační fotbal, ale my jsme ještě přípravka proto přirozeně děti chtějí mít víc míč pro sebe než by si někdo představoval. Co je pořád naše bolavá pata, tak po odehrání balonu zůstáváme stát a nepokračujeme ve hře. Dále máme málo síly do zakončení, obecně naše střely nejsou v pohybu nikterak nebezpečné. Potřebujeme zesílit v nohou a to i do soubojů. Proto mají děti domácí úkoly, které bohužel nedělají. Jinak si zaslouží děti za sobotní výkon pochvalu. Určitě se s Týncem domluvíme na dalším přáteláku. 

Turnaj Miniliga Kladno 6+1

Soupeři : Most, Slavia Karlovy Vary, Kladno, Švermov

Odjížděli jsme do kladna s řadou omluvenek, ale pořád to vypadalo v poklidu, protože jsme měli dalších pět na střídání.

Ještě před zápasem s Mostem jsme měli humornou vložku, kdy jeden nejmenovaný nastoupil jak Harapes pouze ve spodkách, což nás pozitivně naladilo. Na Most jsme vlítli bez ostichu a brzy šli do klidného třígólového náskoku. Bohužel jsme pak trochu polevili a pustili soupeře do hry. Celkově jsme, ale v zápase měli navrch a zaslouženě vyhráli. Bohužel se, ale v zápase zranil Adam a dále již nemohl pokračovat. A aby toho nebylo málo, tak Ivo v podstatě již od prvního zápasu nenastupoval, protože na něho lezla nějaká nemoc a komplikace byly na světě. Ve druhém zápase proti Slavii jsme v prvním poločase vůbec, ale vůbec nehráli. Chybělo nám vše co k fotbalu patří. Nicméně druhá půle byla úplně o něčem jiném. Škoda, že jsme takto nehráli první půli. Sice jsme prohráli, ale ukázali jsme, že když chceme, tak můžeme hrát s každým. I zápas s Kladnem měl podobný průběh. A v posledním zápase už jsme hráli jen s jedním na střídání, a to ještě jen silou vůle. Zranění limitovalo Domču, Dvořku bolela pata, tak musel do brány, Jandys už nemohl vůbec a Tomana boleli pro změnu paty obě. Švermov nás přehrál hlavně silou, jejich starší kluci měli opravdu síly dost a to hlavně ve střelách. Celkově jsme sice výsledkově nezabodovali, ale byli jsme schopni dávat góly, vytvářet si šance a když jsme zabrali, tak jsme byli schopni být vyrovnaným soupeřem každému. Velká pochvala patří Martinovi, který byl celý turnaj skvělý. Fyzicky to zvládl asi nejlépe a začíná si dovolovat, věří si a jde na hřiště s hlavou nahoře. Ještě zlepšit razanci do přihrávek a více mluvit a bude to super. Taky si velikou pochvalu zaslouží Štěpán, Matěj a Jakub. Hráli taky moc pěkně . U ostatních se střídaly kvalitní momenty se slabšíma, ale i tak si zaslouží pochvalu. Co jsme velice zlepšili je rozehrávka od brankáře, kdy se poměr úspěšně vyvezených míčů rapidně zlepšil. Dále je znát, že kluky můžeme dávat na jakýkoliv post a čím dál lépe to zvládají, což jim dává větší přehled a komplexnost. Více se zapojují do hry brankáři, což je také pozitivní. Teď ještě potřebujeme zabrat na mluvení, síle , střelbě a razanci. Každopádně já osobně jsem odjížděl spokojený.

Bystřice - Bene MU ml.ž. 5 - 7
Hned od začátku jsme hráli velmi aktivně a měli několik šancí. Hráli jsme tentokrát o poznání týmověji než proti Netvořicím a bylo to znát. Pouze prvních asi deset minut druhého poločasu jsme přestali kombinovat a herní výkon šel dolu. Jinak to byl velmi pěkný a poctivě odehraný zápas. Velké dík patří Bystřici, která nám vyšla vstříc a mohli jsme odehrát ve čtvrtek, aby jsme v sobotu měli možnost hrát miniligu. Takže náš poslední zápas MŽ v podzimní části jsme odehráli velmi pěkně a důstojně jsme zakončili podzimní část. 
 
SK Bene 2008 - Netvořice MU ml.ž. 5 - 5
Sice jsme byli celý zápas lepším týmem, tak bohužel výsledkově jsme nepřesvětšili. V tomto zápase jsme nebyli moc týmoví a podle toho to vypadalo. Stříleli jsme pomalu od půlky což soupeřova gólmana mohlo jen těžko vyděsit. Na každý náš gól jsme měli asi pět šancí, takže protoktivita nebyla příliž vysoká. Naproti tomu soupeř když dostal míč tak ho prostě nakopnul dopředu a když se k němu dostala jejich velmi šikovná holčina s pětkou na zádech nebo jejich hráč s číslem sedum, tak to vždy zavánělo nebezpečím a bohužel většinou i gólem. 

SK Bene 2008 - Ondrášovka Cup

Již první zápas s Viktorkou Žižkov nám ukázal, že každá chyba bude trestána. A přesně co jsme trénovali v úterý na tréninku, tak se stávalo po celý turnaj. Naše alibistické bránění, kdy prostě nechceme chodit do soubojů nás stálo lepší výsledky. Ale začíná to všechno u přístupu na tréninkách, bohužel účast je poslední dobou slabá, takže vlastně aninatrénováno nemáme. Každopádně první zápas a i druhý byl ještě z naší strany koukatelný a byli jsme schopni se soupeři držet krok. Třetí zápas byl ovšem zlomový, kdy  s Motorletem jsme soupeři přímo darovali 4 góly a s tím se pak těžko něco dělá. Pak jsme již měli hlavy dole a do konce turnaje to byla již jen soupeřova přehlídka na góly. Ve čtvrtém zápase jsme se úplně rozložili a soupeř byť hrál již čtvrtý zápas po sobě bez jediného hráče na střídání, tak na nás to pohodlně stačilo a odcházeli jsme s ostudou. A ve stejném duchu jsme pokračovali i proti Bohemce, Dukle a až proti Slávii jsme projevili trochu bojovnosti. Bohužel jen do chvíle kdy jsme opět soupeři darovali několik gólovek. Co je na tom všem nejsmutnějsí, že většině to ani nevadilo. Více to ani nemá cenu komentovat.....

 
SK Bene 2008 - SK Bene 2007 5+1 PU

Pro dnešní přátelák jsme si pozvali benešovské 07. Byl to vlastně náš první pořádný zápas jako příprava před Ondrášovkou. Bohužel jsme se  museli obejít bez Ivoše a hned od začátku to bylo znát. Ve všech prvních třech dvacetiminutovkách byl soupeř lepší. Už je to folklór, pořád stejná písnička. Před zápasem, před každým střídání si řekneme, že máme obsazovat hráče a jen vlezeme na hřiště, tak to prostě dělat nebudeme, když se kluků zeptám proč si je neobsadí, tak neví... Nicméně, když budeme u hry přemýšlet a plnit pokyny, tak to nebude špatné, což ukázala poslední čtvrthodinka, kdy jsme již se soupeřem drželi krok. Nicméně jsme dělali co jsme měli, takže si obsazovali v obranné fázi, přihrávali v útočné fázi a hned to bylo veselejší. Každopádně jsme dnes ukázali dvě tváře, ta jedna být zalezlí, nechat soupeře hrát a nechat si sázet gól za gólem a druhá tvář bojovat, kombinovat a hrát fotbal. Bohužel dnes jsme ukazovali více tu první tvář. Jinak co nás ještě brzdilo bylo výborné čtení hry jejich brankáře a i jeho mluvení dávalo soupeři jistotu a v poklidu sbíral většinu balónů, protože stačilo říci mám a my už jsme se otáčeli. Tady hlavně Míša byl vyjímka a často do těchto míčů chodil, což se často i vyplácelo. Co se mi líbilo a za to jsem moc rád, že jsme se snažili o rozehrávku od brány do stran a většina našich míčů jsme vyváželi. Kluci si museli vyrovnat s faktem, že na nich soupeř hned byl a i přes to, že jsme často ztráceli míče(což je vzhledem ke kvalitě soupeře pochopitelné), tak každá povedená klička kluky posouvá. S dnešním výkonem jsem spokojen zhruba na 50 % a to jen proto, že vím, že máme na to podat ještě daleko lepší výkon.

Olbramovice - Bene MU ml.Žáků 3:5

V sobotu nás přivítalo krásné počasí v krásném areálu Olbramovic. Hned od začátku jsme měli lehkou převahu, kterou jsme ale nedokázali gólově využít. Olbramovice dobře a organizovaně bránili a my jsme se bohužel s tímto faktem nedokázali vyvzrovnat. Dnes jsme nepředvedli nic navíc a neustále se opakující chyby byly opět alarmující a tak Olbramovice po právu po poločase vedli. Ve druhé jsme trochu přidali, ale do ideálu to mělo daleko. Musím Olbramovice pochválit, hráli opravdu dobře a dlouho to bylo vyrovnané. Dnes hlavně hra Fildy a Míši měla ty správné kvalitativní parametry a ke konci jsme se dostali do vedení a to hlavně důrazem. Poslední fáze , kdy jsme začali kombinovat  a zpřesnili přihrávky byla již dle našich představ, ale opět jsme k tomu potřebovali spoustu času. Myslím, že dnešní výkon si pochvalu nezaslouží ....

 
Miniliga SOKOLOV

Bene - Kladno  2:4 (1:4)

Bene - Sokolov 0:1 (0:0)

Bene - Neratovice 4:2(2:1)

První zápas jsme opět na začátku spinkali a trochu jsem se bál, že to bude debakl. Opět jsme neplnili to co by jsme již plnit měli a byla to pořád stejná písnička. Po Soutěži na okrese je to jiná jízda a každou chybu soupeř trestal. Zase až ke konci poločasu jsme se začali probírat a druhou půli jsme přidali a bylo o co hrát. Najednou všichni chodili ze hřiště vyšťaveni a všechny nás to více bavilo. Druhý zápas byla zkouška jak na tom jsme. Minule jsme od Sokolova dostali strašně nařezáno a tak jsme byli zvědaví jak to bude vypadat. Celý zápas všichni odmakali na jedničku s hvězdičkou, bylo tam sice spoustunepřesností a zkažených přihrávek, ale daleko víc tam bylo toho pozitivního. V podstatě jsme je k ničemu moc nepustili a dali nám gól z náhodné střely, ale i ta se počítá. Samozřejmě, že mrzí spousta neproměněných šancí, ale já hlavně porovnávám výkon a s jakým zápolem k tomu všichni přistoupili. Kdo v tomto zápase nejvíc překvapil byl Marťas s Lukym. Marťas předvedl zatím jeho nejlepší výkon a Luky pokračoval v dobrých výkonech již z poslední doby. Poslední zápas mě naopak zklamal. Bylo to bez náboje, pohybu a chybělo tam vše. Tady jsme měli soupeře, kde jsme si mohli dovolit kombinovat, ale my jsme ani nechtěli, což byla škoda, protože byť únava byla znatelná, tak nebyla ani chuť se chtít kousnout... Takže spokojenost opět o něco větší než v Sokolově, ale do ideálu ještě daleko. To co je ovšem pozitivní je fakt, že můžeme hrát s každým, stačí ukázat chuť a bojovat. Tyto zápasy nás posouvají a zlepšujeme se turnaj od turnaje.

BENE - TÝNEC PU 5+1

Dnes jsme využili  trénink jako přátelák s Týncem, za což mu velké dík. Udělali jsme oba dva dva týmy a hned od začátku to bylo v daleko větší a svižnějším tempu než včera v Nespekách. Prvních dvacetminut bylo velmi vyrovnané, ale postupně se ukázala naše fyzická(né silová převaha). Celkově velká spokejenost, ale opět tam bylo spoustu nedostatků. Jednak se stále snadno necháme vyprovokovat, což je velká škoda, pak tím trpí hra. Ale i dost často místo dostoupení hráče se otočíme a nevíme co se pak děje. Taktéž co je stále se opakující se problém je nedostatečné obsazení hráčů, pořád jim necháváme spoustu prostoru, což je vůbec tragédie nejenom naše, ale právě to samé i vidím při utkaní Jablonce. Nejdříve přímo strašná přihrávka, ale potom obránce před útočníkem brání a je od něho na pět metrů, takže to má útočník velmi jednoduché.... Ale zpět k nám. Když jsme ovšem kombinovali, tak to byl z naší strany přímo učebnicový fotbal. Samozřejmě, že nám to i týnec postupně usndňoval, protože postupně fyzicky odpadnul, ale i tak bylo na co koukat. Dneska tam bylo spoustu hráčů k pochválení, ale vyzdvihnul bych dneska dva hráče a to Páju, protože dneska se velmi zapojoval do kombinací a připravoval spousta krásných šancí. a Pak bych pochválil Kubu Duška, protože je vidět, že na sobě pracuje. Ale samozřejmě, že i ostatní se velmi snažili a zaslouží pochvalu. Doufám, že nám tento zápas pomůže být lépe připraveni do Neratovic a první zápas neprospíme jako obvykle :( 

Bene - Nespeky 3:1 MU ml.žáků

Nespeky nám vyšli vstříc a mohli jsme víkendový zápas předehrát ve středu u nich za což jim moc děkujeme. Bylo to dnes z naší strany utrápené vítězství. Opět je potřeba pochválit gólmana, protože jeho skvělý výkon nás držel nad vodou. Jinak to bylo takové nemastné, neslané. Málo jsme roztahovali hru, kazili jsme přihrávky a to jako, že hodně. Málo jsme si věřili a dost se přizpůsobili Nespekám, kde hlavně jejich 10ka a pětka hodně zlobili. Celkově si nespecký vytvořili hlavně v prvním poločase až příliž mnoho šancí, které naštěstí pro nás nedokázali využít. Dnes to byl celkem vyrovnaný zápas, kde vyhrál ten šťastnější. Doufám, že v sobotu do Neratovic pojedeme s bojovnější náladou a hlavně, že odjedeme v dostatečném počtu. Už teď víme, že budeme bez Adama, tak doufám, že se aspoň Domča dá dohromady.

 

Miniliga SOKOLOV

Bene - Sokolov 2:7

Bene - Barandov 2:3

Bene - Most 6:3

Po skoro třech hodinách v buse nás čekalo pěkné počasí a krásný areál , ale taky hned na rozjezd velice nebezpečný Sokolov. My jsme neděli nic správně a naší naivitu nechuť hrát a vůbec slabý výkon soupeř trestal. Jediný kdo byl možný pochválit byl Dvořka, protože jinak to mohla být katastrofa. Po důrazné promluvě na Barandov nastoupil úplně jiný tým, Najednou jsme byli všude a u všeho a soupeře jsme skoro k ničemu nepustili. Moc pěkný zápas, kdy soupeř vyhrál jen se štěstím. Asi i oni byli zaskočeni, kde se vzala ta proměna, kdy nás v Kladně jasně rozstřílel. Do posledního zápasu s Mostem jsme již vstoupili naprosto skvělě a od začátku nebylo o vítězi pochybností. Jakmile jsme kombinovali, tak jsme soupeře jasně přehrávali, pouze kdy začala individualita převládat nad kolektivností, tak jsme soupeře dostali do hry. Odjížděli jsme rozhodně spokojenější než z Kladna. Až na tu cestu zpět ....

 

Bene - Pecerady MU ml.žáků 7:1

Přijel k nám lídr tabulky a hned od začátku to bylo znát, že je to jiný soupeř než bylo Mezno. Naštěstí nás podržel gólman a tak se opět potvrdilo otřepané nedáš, dostaneš. Do poločasu jsme vedli 2 nula a vypadalo to, že se rozjíždíme k slušnému výkonu. Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě lépa, začali jsme plnit pokyny a najednou hra byla ještě lepší než v první půli. Nutno podotknout, že soupeř chtěl hrát fotbal, takže to bylo oboustranně pohledné utkání. Sice náš čtvrtý gól padnul možná z ofsaidu, tak to na výsledku sotva mohlo něco změnit, protože kluci si tento zápas chtěli užít až do konce a přestože hlavně jejich 6 a 34 byli hodně nebezpeční, tak my jsme hráli naplno až do konce. Závěrečná děkovačka rodičům, byla příjemným zakončením hezkého odpoledne.


Mezno - Bene MU ml.žáků 3:15

V úterý jsme jeli do Mezna předehrát zápas původně plánovaný na neděli. Soupeř připravil největší hřiště které šlo a to nám a naší hře vyhovovalo. Hned od začátku jsme na soupeře vlétli a šli rychle do vedení. Už v poločase bylo jasné, že si tento zápas kluci užijí a byť bylo v Mezně chladné počasí, tak výkon nás velmi zahřál. Borci nádherně kombinovali a zápas si maximálně užili. Soupeř i pře pro ně flustrující průběh na konci využil našeho lehkého zaváhání a trochu se dostal do hry, což je jediná kaňka na tomto zápasa, celkově velká spokojenost. A dobrá příprava na lídra tabulky z Pecerad.

Křečovice - Bene 2:3

Dnes nás v Křečovicích přivítalo nejenom chladné počasí, ale i kratší a nerovné hřiště, ale i takové nás budou potkávat s tím se musíme vypořádat. V úvodu jsme byli jasně lepší, ale strašně jsme se trápili se zakončením. Škoda, že jsme nedali více gólů již v prvním poločase, mohl zápas být více v klidu. Také je velká škoda, že děti slyší kolem sebe spoustu negativních komentářů, to pak rozhodí úplně všechny. My jako Benešov se nesmíme k podobným výjevům nechat strhnout. Prostě je jasné, že nás všichni chtějí porazit. Pro nás jsou takovéto zápasy o tom si vyzkoušet věci z tréninku a je to i zkouška odolnosti. Přijít na to jak prorazit přes větší, starší a silnější děti. A mě se to dnes z naší strany líbilo. Když kluci hráli, tak byli lepší, bohužel pak dle toho co se i dělo kolem nich začali vše komentovat. Bohužel když, ale nehrajeme nebo nehrajeme chytře, tak pak soupeři dáváme šanci, aby byl více na nás a to je pak těžší se prosazovat. A dnes to proti urostlým jejich zadním řadám nebylo jednoduché. A samozřejmě, že i styl práskání je sice něco co ani jim nic nedalo, ale bylo, je a bude pro takovéto týmy účinnou zbrání. Takže o to víc je potřeba, aby naši se naučili dávat rychle míč od nohy a pomoci si v takových případech kombinací. Ale oceňuji, že i přes silově zdatnější soupeře se kluci snaží přejít jeden na jednoho, že naše rozehrávka začíná od obránců a snažíme se hrát fotbal. Takže když se na zápas podívám s odstupem a vezmu všechny faktory v potaz, tak jsem se zápasem spokojený - ovšem ne s výsledkem, i tak jsme se měli více v zakončení prosadit.
Turnaj miniliga Kladno 

Bene - Kladno     2:5

Bene - Barandov 1:7

Bene - Most         3:3

Již v Bene jsme nezačali nejlépe, protože jsme málem zapomněli na Máru :) V krásném areálu nás hned na rozjezd čekalo Kladno. Soupeř byl o něco lepší, ale my jsme dělali takřka školácké chyby a opět stejný problém, kdy nedostupujeme hráče, takže soupeř má na vše spoustu času,což nás provázelo celým turnajem. Záas jsme prohráli, ale v tomto zápase jsme ještě prokázali bojovnost. Ve druhém zápase jsme prostě vyhořeli jak papíroví čerti!!! Soupeř nás pehrál úplně ve všem a my byli všude pozdě nebo jsme tam nebyli vůbec. Vlastně jsme na několik gólů soupeři přímo nahráli. Chybělo nám vš a jen se potvrdilo, že odměnou za to, že jeli všichni na turnaj bylo zase něco jiného než chuť chtít hrát fotbal. Opět jsme mohli vidět spoustu prohraných soubojů, nadskakování, zmatené pobíhání nedostupování a zmar, zmar, zmar. Je dobré taky vidět, když hrajeme co dělají hráči kteří nehrají. Asi milionkrát jsem je nabádal, aby sledovali hru, ale jistě daleko větší zábava je si házet s flaškama, posedávání a sledovat vše jen né fotbal. Asi jasně vypovídající k tomu zápasu bylo, že jediný náš gól si soupeř dal sám a my jinak ani nevystřelili na bránu. V posledním zápase jsem si po první minutě myslel, že máme soupeře na kterým se chytneme a dostane alespoň deset gólů. Bohuže se soupeř dostal třikrát za naší půli a dal z toho tři góly, neskutečný.... Soupeř nm dovoloval vše co my dovolovali ostatním, ale my místo toho, aby jsme si kombinací soupeře rozebrali, tak to byla přehlídka individuálních akcí, kdy to bohužel spončilo buť na soupeři nebo v autu a když už jsme měli bránu otevřenou a vyzývala nás k zakončení, tak nejsme schopni ani branku trefit - to se sice stává, ale nám se to stalo asi 4x. Nicméně super turnaj, kdy máme komfrontaci se silnými soupeři, tak jen doufám, že v dalších utkáních to bude lepší. S dnešním výkonem nejsem vůbec spokojený....

SK BENE - Sedlec 1:4 (0:3)
Předně děkujeme Sedleci, že nám umožnil změnu, aby jsme nehráli dva dny po sobě. První poločas byl  naší strany slabý, ale za druhou půli borci zaslouží velkou pochvalu. Řekl bych, že poločasová důrazná promluva hráče správně nastartovala a hrál se pak moc pěkný fotbal. Zásadní chyby, které se neustále opakují nás stojí zbytečné síly a soupeři to děláme značně jednodušší. Dáváme soupeři spoustu času, protože nejsme stále schopni pochopit, že je potřeba důrazně hráče dostupovat a taky si málo pomáháme kombinací. Na druhou stránku přesně tohle jsme zlepšili ve druhém poločase. Zatím druhá půle byl náš nejlepší výkon. Je potřeba pochválit soupeře, protože jeho kvalita nás hnala k lepšímu výkonu. Za mě velká spokojenost, jen škoda, že dneska nemol Dvořka, protože jeho síla a přehled by nám dnes dosti pomohla.

 

Neveklov - BENE 0:11
Sobotní dopoledne jsme zavítali do Neveklova k dalšímu MU mladších žáků. Po čtvrtečním výpadku s Kutnou Horou jsem byl zvědav jak se se soupeřem a k této výzvě naši svěřenci postaví. Nutno podotknout, že hřiště bylo menší a dělalo nám to problémy. Soupeř nás tentokrát moc neprověřil, ale o to víc si naši mohli zkoušet individuální akce. Výsledek je k soupeři ještě asi milosrdný, protože naše individuální akce často volaly po kombinaci a často končily nepřesným zakončení. Těžko hodnotit tento zápas, protože soupeř měl navíc jen jednoho na střídání. Ale na druhou stranu fotbal je o gólech a těch diváci viděli snad dost, tak alespoň toto jsme splnili. Příští víkend nás čeká zápas se Sedlecem a minicup a to bude naše měřítko jak na tom jsme.
Sk Bene - Kutná Hora
Toto přátelské utkání proti stejně starému soupeři jsme odehráli na krásné travičce v Úročnici. Začátek nám vyšel skvěle a šli jsme do vedení, ale soupeř se po našich chybách rychle dostal do vedení a první dvě třetiny jsme mu nestačili vůbec v ničem. Hlavní rozdíl byl v tom, že soupeř si přijel zahrát fotbal a my jsme přijeli pokecat s kamarád a zaházet s flaškami. Soupeř byl sice velice kvalitní, ale vlastně těžko hodnotit, protože proti sobě neměl soupeře, ale několik tréninkových kuželů. Je strašně znát, že soupeř trénuje již měsíc, zatím co někteří u nás po dvou minutách na hřišti si chodili pro nové plíce. Zatím co soupeř měl  neustále nastartovaný 3 hráče na střídání, tak  já měl problém přemluvit hráče, aby vůbec chtěli jít na plac. Vlastně jsme první dvě třetiny vůbec nechápal proč přijeli. Po druhé třetině jsem byl už opravdu hodně rozlobený. Nicméně poslední třetina ukázala, že se všichni vzbudili a byl to najednou úplně jiný tým. Samozřejmě, že soupeř byl více unavený, ale hlavní rozdíl byl v tom, že jsme na hřiště šli s tím, že chceme a najednou to šlo. Je to sice málo uhrát jen jednu třetinu, ale minimálně bylo vidět, že si umíme přihrát, umíme vybojovat balón, zakombinovat a jsme schopni dát gól. Bohužel i dlouhodobá absence některých hráčů přes prázdniny byla znát a o to byl rozjezd pomalejší. Na druhou stranu musím pochválit Sísu, Adama, Míšu a Ivoše, kteří jako jediný chtěli celou dobu a makali celé tři třetiny. Uvidíme jak se i dnešní trénink projeví v sobotu v Neveklově, zda budeme od začátku schopni se nastartovat. Osobně věřím, že ano.
Bene -Týnec 3-1 MU ml.žáků
V tomto zápase jsme se museli poprat hned se dvěma negativníma faktory a to bylo počasí, které se pak naštěstí umoudřilo a nepršelo a jednak s tím, že jsme měli pouze 3 kluky na střídání. Do zápasu jsme ale vlétli s nadšením a soupeře moc k ničemu nepouštěli. Soupeř byl, ale velmi kvalitní a ani on nám moc šancí nedovoloval. Byť jsme byli asi o malinko lepší, tak šel soupeř po nešťastném vlastní gólu do vedení. My jsme, ale nesložili zbraně a poměrně rychle vyrovnali. Ve druhé půli jsme ještě přidali dva góly a zaslouženě zvítězili. Bylo to moc povedené utkání a bylo vidět, že si to všichni užívají. Utkání mělo ještě jeden zajímavý náboj a to, že za náš tým hrál Mišák (bývalý hráč Týnce) a ten trénuje jeho táta. Byl to asi Mišáka nejpovedenější zápas a soupeři po jeho kličkách se ještě teď musí motat hlava :) Všechny musím pochválit za bojovnost chuť a nadšení s jakým zápas odehráli. A byť to stálo spoustu sil, tak věřím, že všichni odjížděli nadšení. Ještě musíme více potrénovat na fyzičce a rychlosti, ale to chce čas a trpělivost. Ještě jedno je moc pozitivní a to je kombinace - ta se zlepšuje zápas od zápasu.
Poříčí - Bene  3:6 MU ml.žáků
Sestava : Janda, Dvořák, Petrášek, Mrázek, Čepera, Sisel, Bohata, Novák, Ebenstreit, Říha, Kafka/Dovořák, Škoula
Hned od začátku jsme na soupeře vlítly a ničeho se nebály. Bohužel nám chybělo více klidu a síly v zakončení. Prvních dvacet minut jsme měly více příležitostí, ale né a né to tam spadnout. Pak to odšpuntoval Marťas a bylo znát, že z nás spadla nervozita. Druhá půle byla ještě o něco více v naší režii a vytěžily jsme z toho i další branky. V závěru jsme sice soupeři dovolily třikrát skórovat, ale vítězství jsme si již pohlídaly. Musím pochválit soupeře a rozhodčího - naprosto celé utkání bylo ve sportovním duchu a naši i soupeř si to v podstatě řídili bez rozhodčího a tak to má být. Celkově jsem s naším výkonem spokojen, nicméně druhý poločas jsme nehrály tak jako v první půli. Byly jsme daleko od sebe chyběla nám síla jak pro střely, tak i pro přihrávky. Ale jinak se nám první zápas povedl a všichni zaslouží velkou pochvalu.
 
Hodnocení soustředění - Hned na úvod chci děti pochválit, jak to zvládly. Věřím, že si to užily a něco jsme natrénovaly. Ve středu jsme trošku zhřešili a k večeři jsme si dopřáli pizzy s kofolou a pak nás čekalo pro mnohé asi první přespání venku pod širákem. Moc se mi líbil i přátelák s Kolínem - ukázalo to naše silné i slabé stránky. Systém 5 + 1 byl na každé půlce vždy jeden lepší - ale Kolín nás přehrál v razanci a důrazu. 7+1 se prokázala naše zkušenost a celková fyzička tady byla na naší straně, každopádně jsme si to moc užili. Páteční cyklovýlet byl perfektním zakončením soustředění. Sice děti dostaly do těla, ale byla to krásná projížďka, která se moc povedla a i počasí nám vyšlo. Byl jsem na děti pyšný, že těch 50 km v terénu všichni zvládly.
 
Neděle 17.6. 2018 - mistrovské utkání, ml. žáci
Teplýšovice - SK Benešov     7 : 2   ( 4 : 1 )
 
Pátek 15.6. 2018 - mistrovské utkání, st. přípravka
FC Vlašim - SK Benešov     9 : 4  ( 6 : 2 )

 

Sobota 9.6. 2018 - mistrovské utkání, st. přípravka
SK Benešov - FC Vlašim 07       4 : 8  ( 1 : 4 )
 
 
Čtvrtek 7.6. 2018 - mistrovské utkání ml. žáci
Votice - SK Benešov      9 : 2  ( 5 : 0 )

 

 
Neděle 3.6. 2018 - mistrovské utkání ml. žáci
Ratměřice - SK Benešov     5 : 6 ( 2 : 4 )
 
Sobota 2.6. 2018 - mistrovské utkání st. přípravka
Čechtice - SK Benešov       4 : 9  ( 3 : 4 )
 
Úterý 22.5.2018 - mistrovské utkání ml. žáci
SK Benešov - FK Pravonín       2 : 2  ( 1 : 1 )
 
Sobota 19.5. 2018 - mistrovské utkání st. přípravka
SK Benešov - FK Soběhrdy      2 : 3  ( 1 : 0 )

 

Sobota 12.5. 2018 - mistrovské utkání ml. žáci
FK Soběhrdy - SK Benešov    4 : 0  ( 3 : 0 )

V sobotu jsme měli dva v jednom a tak jsme byli posíleni v Soběhrdech i borcema z 07. Byl to zase jeden z těch opravdu pěkných zápasů. Všichni do jednoho se snažili a bojovali jeden za druhého. Samozřejmě, že velké dík patří klukům ze sedmiček, ale celkově to byl z naší strany povedený zápas, kdy jak já jako trenér, tak i rodiče museli být spokojeni a i kluci i přes prohru odcházeli se vztyčenýma hlavami a to bylo nejdůležitější. Komu se zápas povedl vůbec nejvíc, byl Dvořka - to co předváděl, bylo na hranici z jiné dimenze. Celkově když si uvědomíme, že většina soběhrdských po tomto zápase šla hrát za starší žáky, tak nemůžu jinak než před kluky smeknout. 

Sobota 12.5. 2018 - mistrovské utkání st. přípravka
SK Benešov - Ratměřice       3 : 10  ( 1 : 6 )

Přesun do Bene na druhou skupinu se malinko protáhl a tak jsem viděl jen druhý poločas našich s Ratměřicemi. I tady jsme byli posíleni a to dvěma  09. I přes nepříznivé skóre jsme nesložili zbraně a statečně jsme bojovali a v druhém poločase jsme byli lepším týmem. Asi opravdu povedený výkon ratměřického gólmana znamenal velký rozdíl ve skóre. Jinak nám ani bojovnost ani chuť hrát nechyběla a minimálně druhý poločas byl povedený a i tady musíme kluky pochválit. A kluci z devítek se rozhodně neztratili a i oni si zápas užili.

Úterý 8.5. 2018 - turnaj  2. místo ze 6 týmů
SK Benešov -  Pyšely      3 : 0
                         Nespeky    6 : 1
                         Vlašim07    0 : 3
                         Přestavlky   2 : 1
                         Vlašim07 II   9 : 2 

Ve sváteční úterý jsme zavítali do Čerčan na turnaj starší přípravky. První dva zápasy byly z naší strany celkem jasnou záležitostí a prověřit nás měli až vlašimský 07. Dlouho byl zápas vyrovnaný a Vlašim vedla jen o gól, ale byť jsme byli vyrovnaným soupeřem, tak nám chyběl gól. Ve druhém poločase jsme se více než na hru již soustředili na souboje, kde se kluci cítili ukřivděni a bylo to znát na hře. Ke konci nás Vlašim ještě dvakrát potrestala z rychlých brejků. Škoda, že jsme se více nesoustředili na hru, protože jsme jinak hráli moc pěkně. Hned následně nás čekali Přestavlky, který byli posílené Pájou, který byl pro ně opravdu velkou posilou. Asi jsme ještě byli hlavami v předchozím zápase a tak nám Přestavlky dělali překvapivě velké problémy. Do posledního zápasu s druhou skupinou vlašimských 07 jsme naopak vstoupili soustředěni a nažhaveni a zápas byl jasně v naší režii. Celkově v pěkném letním počasí jsme odehráli pěkný turnaj, který se organizátorům až na dlouhou obědovou prodlevu povedl a nám vlastně také.

Neděle 6.5. 2018 - mistrovské utkání st. přípravka
Zdislavice - SK Benešov   7 : 6  ( 4 : 2 )

V neděli jsme pro změnu odjeli do Zdislavic na zápas st. přípravky. Opět se ukázalo, že nám málo prostoru dělá problémy. Nebylo to úplně špatné utkání, ale chyběla větší vůle bojovat a nutno podotknout, že zdislavičtí cítili šanci a taky ji využili. Důraz a nasazení byli rozdílový, ale velmi těžko se to hodnotí ve srovnání s hrou na velkém prostoru.

Sobota 5.5. 2018 - mistrovské utkání ml. žáci
SK Benešov - Krhanice  3 : 3  ( 1 : 2)

 V sobotu jsme přivítali mladší žáky z Krhanic. Čekal nás silný soupeř a hlavně bratrský souboj bratrů Krakenů. Vzhledem k soutěži a i vlivem marodky jsme byli posíleni dvěma kluky z 07. Již od začátku jsme ukázali, že se soupeře nebojíme a dokonce jsme se i ujali vedení. Až na posledních pět minut, kdy jsme trochu polevili, to byl z naší strany pěkný výkon. Celou dobu jsme se snažili hrát fotbal a bojovali s plným nasazením. I když nám soupeř ještě odskočil o další gól, tak nás to nepoložilo a na konci jsme nejenom měli více sil, ale i větší vůli. Nakonec jsme s Krhanicemi uhráli remízu, což je pro kluky spíše výhra a užili si zasloužený potlesk rodičů.

Neděle 29.4. 2018 - mistrovské utkání ml. žáci
Kondrac - SK Benešov    16 : 3  ( 9 : 1 )

V neděli jsme zavítali do Kondrace a byť jsme tentokrát nastoupili proti ml.žákům tak zápas z naší strany byl odehrán velmi kvalitně. Sice jsme celkem rychle dostali gól a spousta dalších gólů skončilo v naší síti, tak je potřeba říci, že je to zcela pochopitelné. Spousta kondrackých hráčů i hráček mělo nejenom fyzický náskok, ale i fotbalově na tom byli poměrně dobře, takže bránění a chytání bylo velmi obtížné. Je ale potřeba pochválit fakt, že jsme se nevzdávali a i přesto, že jsme měli chvílema sklopené hlavy, tak je všichni zase rychle zvedli a pouštěli se znovu a znovu do bojů. Je potřeba taky pochválit, že se naši svěřenci snažili věci řešit fotbalově a i přesto, že by si to často zasloužilo dávat míč rychleji od nohy, tak se nebáli jít do souboje. Všechny takovéto zápasy naše borce velmi posouvají a získávají tím spousta zkušeností, kdy fotbalisti proti nim jsou fyzicky vyspělejší a fotbal je rychlejší. Oceňuji, že nejsme zalezlí a nepráskáme zbůhdarma balony dopředu, ale chceme to řešit fotbalově. V těchto zápasech je daleko více vidět, že práce, kterou děti dělají na trénincích nese své ovoce. Pevně věřím, že do budoucna jim tyto zápasy přinesou ovoce. Je nutno si i uvědomit, že v této sezoně je daleko více potřeba sledovat herní posun než výsledky, které jsou ovlivněné spoustou faktorů a výsledky v této fázi jsou daleko méně významné. Neděle nám zase ukázala spoustu situací, které byli nesprávně řešené, ale je jich v zápase méně a samozřejmě, že pramení jak z herní tak věkové nevyzrálosti. Vše nyní směřujeme k tomu, aby v přespříští sezóně kdy budeme vstupovat do žákovské ligy byl náš tým co nejlépe na tuto soutěž připraven. Pevně věřím, že k tomu směřujeme. Osobně chci za nedělní výkon všechny moc pochválit.

 
Sobota 28.4. 2018 - mistrovské utkání st. přípravka
SK Benešov - Bystřice   5 : 7  ( 4 : 4  )

V sobotu jsme s Bystřicí začali dobře a první třetinu jsme ještě celkem hráli, nicméně s přibývajícím časem jsme ztratili chuť do hry a hráli jsme nám nepodobný fotbal, kdy jsme odkopávali míče a zbytečně jsme se sami připravovali zbrklostí o možnost lepšího řešení daných situací. Bystřice své šance lépe využívala a její fyzická síla nám dělala problémy. Bylo vidět, že Bystřice šla za vítězstvím daleko více a my jsme se nemohli dostat do hry.

Sobota 21.4. 2018 - mistrovské utkání st. přípravka
Nespeky - SK Benešov      10 : 3  ( 4 : 2 )

V sobotu jsme jeli do Nespek na st.přípravku a opakoval se podobný scénář jako po Čechticích. Chyběla bojovnost a chuť hrát fotbal. Asi se dá pochopit únava hráčů po pátku, ale i tak to bylo prachbídné utkání z naší strany. Sice byl soupeř velmi kvalitní, a to jak fyzicky, rychlostně, tak i technicky, ale z naší strany by jsme si jim měli minimálně vyrovnat. Je vidět, že práce na malém prostoru je momentálně velký problém, ale pro některé bohužel vůbec chuť chtít hrát. Pro sobotní zápas není vůbec žádná omluva - mám pocit, jak kdyby ve Voticích nám byla moc zima, teď zase moc teplo a co nám pak dělá ještě problém je, když soupeř běhá a my světe div se musíme nebo alespoň bychom měli běhat s ním.....

 
Pátek 20.4. 2018 - mistrovské utkání ml. žáci
FK Týnec nad Sázavou - SK Benešov     3 : 2  ( 2 : 2 )

V sobotu jsme hráli zápas ml.žáků v Týnci (vlivem kolize jsme utkání odehráli u soupeře, za což mu děkujeme). Ještě před začátkem jsme nás dost podcenili báli jsme se velkého výprasku. Nic takového se naštěstí nekonalo a když poločas skončil 2:2 , tak to vypadalo na hodně zajímavý druhý poločas. Nakonec jsme sice dostali gól, který určil vítěze z Týnce, ale pro nás byli vítězové naši borci. Všichni do jednoho zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a předvedený výkon. Bylo na nás znát, jak moc chceme hrát a střídali jen proto, že opravdu nemohli. Je tam spousta ke zlepšení, komunikace atd.,.. ale sobotní zápas, byl balzám na duši. Chtěl byl jen podotknout, že hrajeme soutěž ml.žáků, kde mohou hrát až 13 letý kluci, což jsou nebo mohou být hráči opravdu narostlí. Tímto prosím zdržení se negativním komentářům na jejich adresu, vím že je to fotbal, ale byť jsou to fyzicky dospělí, tak mentálně jsou
to stále citlivý děti. Děkuji

 
Sobota 15.4. 2018 - mistrovské utkání starší přípravka
SK Benešov - Divišov/Ostředek    17 : 2 ( 8 : 0 )

V týdnu jsme předehráli zápas s U12/13 a protože to jsou  kluci veliký, tak jsme to rozložili tak, aby byly síly vyrovnané. Musím s potěšením konstatovat, že tentokrát většina bojovala s maximálním nasazením po celý zápas. A přesto, že je stále co zlepšovat, tak se bylo na co koukat a rozhodně se nikdo nebál a do soubojů kluci chodili naplno. Všichni si to užívali, což bylo vidět i na jejich snaze být co nejvíce na hřišti. Opět jsme ukázali, že když se skloubí hezké počasí s velkým hřištěm, tak nám to vyhovuje. Sice tam byly i ospalé chvilky, ale bylo jich  méně než těch ostatních. Velká spokojenost.
V sobotu jsme si zahráli s Divišovem starší přípravku a všichni nominovaní odehráli velmi kvalitní zápas. Je pravda, že soupeř nám to dost ulehčoval, ale musíme ho ocenit, že i přes naši velkou převahu se nevzdávali a chtěli hrát, takže vlastně až překvapivě na konci, kdy jim měli dojít síly, tak byli nejúdernější. Jinak to byl hezký den plný krásných akcí. Všichni do jednoho si zaslouží pochvalu.

 

 
Neděle 8.4. 2018 - mistrovské utkání starší přípravka
SK Votice - SK Benešov    14 : 2   ( 7 : 1 )

Po úspěšném zápase s Čechticemi jsme v neděli jeli do Votic na zápas starší přípravky. Votice na nás byli dobře připraveni a jejich síla a důraz nám dělali velké starosti. Jejich kombinace jsme vůbec nebyli schopni zastavit a vlastně jsme povětšinou jen stínovali. Tak jak bylo počasí ponuré, tak i náš výkon byl podobný nedělnímu počasí. Chvilkové pasáže kdy jsme soupeře napadali, tak byly účinné a soupeře jsme i zatlačili, ale těchto momentů bylo pohříchu málo. Bohužel Adamův bojovný výkon byl ojedinělí a i přes to, že Matěj s Martinem měli taktéž více těch pozitivních chvil, tak ostatní to nenastartovalo k lepším výkonům. 

 

Sobota 7.4. 2018 - mistrovské utkání mladší žáci
SK Benešov - Čechtice       1 : 8   ( 0 : 3 )

V sobotu jsme odehráli první mistrovské utkání v kategorii mladších žáků a na rozjezd jsme hned dostali vítěze podzimu z vlašimské skupiny. První poločas byl z naší strany sice fotbalový, ale taky trochu vystrašený. No vůbec nebylo divu - někteří byli opravdu velcí a to jako, že hodně... Hlavně jejich kapitán opravdu budil respekt. Každopádně ve druhé půli jsme se přestali bát a sice soupeř dával góly, ale my jsme hráli fotbal. Osobně jsem si již dlouho neužil tak pěkný zápas z naší strany.Byl jsem z dětí opravdu nadšený - všichni zaslouží maximální pochvalu, ale přesto vyzdvihnu 3 jména a to Martina v bráně - výborně hru četl, byl slyšet a byl jistotou v bráně. Další je Kuba, který vše řešil fotbalově a ano nebyl nejlepší na place, ale udělal ohromný posun a poslední Mára - ten kluk byť hrál na čechtického obra, tak sním snad neprohrál jediný souboj. Jsem rád, že kluci dali i gól z kterého jsme měli ohromnou radost.
Opravdu krásné odpoledne a věřím, že jsme byli na všechny patřičně pyšní...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
2.4. Přátelák s výběrem okresu r.2007
Počasí přálo, bylo nádherně, tak jsme se těšili na zajímavé utkání.
První dvě dvacetiminutovky jsme odehráli s vlašimskou skupinou. Střídali se světlé okamžiky s temnějšíma, ale celkově spokojenost.
Druhé dvě dvacky jsme hráli s votickou skupinou a i tady to byla vyrovnaná partie. Byly to výborné konfrontace s velmi kvalitním soupeřem ve kterým jsme nepropadli a byli jsme rovnocenným soupeřem. Celkově velká spokojenost. Bohužel to na nějaký čas byl poslední zápas Fildy, který hned druhý den nastupoval na zákrok s kýlou, tak mu držme palce a těšíme se na jeho brzký návrat!!. Na zápas nás přišel podpořit i Kraken, který je momentálně o berlích a i jemu držíme palce, ať se nám brzo vrátí!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 31.3. 2018 - turnaj Povrly   6. místo a 25. místo
SK Benešov I - Slivenec  1 : 3                              
                            Děčín      2 : 8                                                       
                             Kladno    0 : 3                                                       
                             Kryry        0 : 0                                                     
                            Hostouň    1 : 4                                                    
                            Ústí nad Labem 2 : 1 pp
SK Benešov II - Brandýs                   7 : 1
                            Ústí nad Labem     10 : 0
                            Žaklava                     1 : 1
                            Olšinky                      3 : 1
                            Králův Dvůr               8 : 0
                            Suchdol                     6 : 1
                             Neratovice                0 : 4  ( čtvrtfinále )
                             Baník Most                5 : 4 pp
                             Suchdol                      3 : 4 pp ( o 5. místo )                                        
                                                                                     
                                                                                                              
                                                                                    

Již před turnajem byly nějaké omluvenky, které se bohužel ještě rozšířili o další těsně před odjezdem, takže jsme to poskládali jen tak tak.Nakonec jsme, ale i přes potíže a posíleni o Fildu Prochyho odjeli a bylo to moc dobře.
Turnaj se moc povedl a nakonec celkem vyšlo i počasí.
Jeden tým byl znatelně silnější a celý den odehráli s jedním hráčem na střídání. Vlastně prohráli z celkových 9 zápasů pouze jeden a vlastně neni moc co vytknout, musíme jen chválit. Poslední dva zápasy byly o vůli a kluci do toho dali vše a byť Matěj i Ivo již viditelně kulhali, tak stále jeli na doraz - příkladná bojovnost, týmovost a chuť, prostě vše co patří k fotbalu. Celkově 6.místo z 26 týmů byla jen třešnička na dortu, kterou ještě Filda doladil nejlepším střelcem turnaje.
Druhý tým spíše sbíral zkušenosti a i tam to bylo o vůli a chuti bojovat. Měli to opravdu velmi těžké, ale bohužel takové nasazení jako u první týmu se prostě nekonalo, teda ne po celý turnaj. Na druhou stranu první zápas byl výborný, ale nasazené tempo nevydrželo. V zápase s Kladnem(pozdější celkový vítěz turnaje) kluci ukázali, že to jde a hráli jsme zcela vyrovnanou partii. Takže všichni ukázali,že to může jít, ale musí sami chtít.
Složení:
Tým II: Mrázek, Janovec,Procházka,Novák,Ebenstreit, Petrášek,Škoula
Tým I: Stožický, Doksanský, Mikolášek, Čepera, Bohata, Sisel, Šenkýř, Kafka

 .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hodnocení posledních událostí:
Ve středu 7.3. nás čekal přátelák v Bystřici. 
Hned na začátek bych chtěl pochválit a vyzdvihnout přístup Marka Šenkýře. Byl nominován a přes to, že to pro něj znamenalo z Neveklova se dopravit autobusem a a pak i zpět do Neveklova, tak prostě dorazil - na trénink již jezdí z Neveklova sám skoro rok. Kdo chce hledá řešení, kdo nechce hledá důvod... Teď k samotnému zápasu - i přes to, že se bystřičtí snažili, tak kvalitou jsme je přehrávali, ale hlavně všichni chtěli a to bylo znát. Co bych ještě chtěl vyzdvihnout, že kluci reagovali na naše rady i v průběhu hry a rady si přenášeli i na hřiště. Do haly pro nás výborný soupeř a věřím, že si to rádi zopakujeme.
Sestava: Janovec, Novák, Mrázek, Jaroš, Bohata, Šenkýř, Stožický, Dvořák, Ebenstreit, Brejla, Škoula, Petrášek
 
V sobotu 24.3. jsme odehráli turnaj na Tempu, kde jsme hráli vždy dva týmy 2x18 minut a v půli jsme se jen prohodili. Výborný turnaj s kvalitníma soupeřema jsme si bohužel neužili, tak jak bychom chtěli. Hned na začátek bych chtěl říci, že hned několik faktorů ovlivnilo naše vystoupení a to bohužel negativně. Jednak jsme netrénovali o jarňačkách a tento týden byl trénink jen dvakrát, dále nám chyběla obranná kvalita a to hned ve trojnásobné absenci a to Matěj, Ivo a Štěpán a v neposlední řadě ona proklatá Andrsenovka se na některých projevila přímo katastrofálně -bohužel někteří se prostě nenastartovali. Neberu to jako omluvenku, jen fakt, že to nebylo zase tak hrozné jak se mohlo zdát. Když si vezmeme prostřední část, kdy jsme Teplice v podstatě porazili, tak je nutné říci, že není vše jen špatné. Co je ovšem špatné dokola se opakující ty samé negativa a to, že někdo se nenastartuje ani jindy a někdo stále neví kde se má na hřiště  pohybovat. Tentokrát u některých chyběla chuť nebo snaha a o nějaké vášni se mluvit vůbec nedá. Velký rozdíl, kde jsme propadali a to bylo zejména klíčové je, že nám chybí důraz, síla a rychlost a nejenom fyzická, ale i psychická - než my se rozhodneme tak soupeř již zakončuje nebo odebírá míč. Souboje neustojí většina z nás a nejsme schopni pořádně vystřelit - nicméně toto hodnocení platí spíše pro menšinu , ale bohužel to bere chuť a sílu většině. No jak říkám, bylo i co chválit a já bych chtěl tentokrát vyzdvihnout hlavně Sísu - né, že by se mu všechno povedlo, ale strašně moc chtěl hrát, rval se, bránil, útočil a přemýšlel o tom co dělá -myslím, že si to hodně užil a když jsem viděl jeho nasazení, tak jsem si to užil i já. Dále tam bylo ještě deset dětí, kteří zaslouží pochvalu , ostatní by si zasloužili jít dom pěšky, protože se za cca 100 odehraných minut rozhodně neunavili a to včetně Tomana, i přes to, že měl zdravotní problémy, tak se prostě ani nepokusil zamakat a na hřišti ničím nepomohl.
Tým 1 - Stožický, Petrášek, Brejla, Šenkýř, Čepera, Říha, Janovec, Doksanský
Tým 2 - Dvořák, Mrázek, Mikolášek, Drahotová, Kafka, Jaroš, Sisel, Škoula
 
Tento týden bude trénink Po, Ut, Ct a i přes to, že je volno tak nabízím extra trénink v pátek od 10:00 - dejte mi vědět kdo má zájem, jestliže budou alespoň 4 zájemci, tak trénink udělám.
Neděle 4.3. 2018 - turnaj Říčany  2. místo z 8 týmů
SK Benešov  -  TJ Kyje            1 : 0
                          SK Libuš          0 : 0
                           Slivenec          3 : 1
                           Slivenec II       2 : 0 ( semifinále )
                            SK Libuš        1 : 5 ( finále )

V neděli jsme hráli odpolední turnaj starší přípravky v Říčanech
Celkově jsme skončili druzí, takže umístění je hezké, ale škoda, že pěkně rozehraný turnaj jsme nedotáhli do zdárného konce. Opět je potřeba si připomenout, že v hale to není moc o fotbale. Byť jsme skupinu vyhráli, tak to bylo spíš ubojované, postavené na kvalitní obraně s jistotou Filipa v bráně. V útoku chyběla kombinace přehled a vlastně i myšlenka. Když už se něco z toho objevilo, tak nás to překvapilo a nedokázali jsme to kvalitně vyřešit. V semifinále jsme ovšem opravdu kvalitním důrazem soupeře zaskočili a k ničemu moc nepustili. Byly k vidění i pěkně akce a zaslouženě vyhráli. Do finále jsme šli asi zbytečně s velkým respektem a bohužel jsme nebyli schopni reagovat na změny a působili jsme ustrašeným a opravdu velmi zmateným dojmem. Soupeři jsme nabídli 5 příležitostí ke skórování a on je snadno všechny využil. Je škoda, že jinak celkem dobře odehraný turnaj jsme si pokazili jedním zápasem
. Nicméně tentokrát bylo za turnaj více pozitivního a to je dobře.
Sestava: Mrázek, Brejla, Petrášek,Sisel, Drahotová, Doksanský, Říha

 
Sobota 3.3. 2018 - turnaj S - Centrum   3. místo ze 6 týmů
SK Benešov    -   Poříčí nad Sázavou     5 : 1
                              Vlašim                         1 : 1
                              Meteor Praha               2 : 2
                              Viktoria Žižkov             0 :  4
                              Kolovraty                      9 : 0

Hned na začátek musím být kritický a byl bych moc rád, kdyby jsme na tomto zapracovali. Není možné, aby když je sraz v půl deváté, tak jsme v hale se Zdeňkem čekali ještě v 8:45 na prvního hráče, zatím co se tam pilně rozcvičovala kompletní Vlašim, která hrála až po nás!!! Vše má mít svůj řád a děti je potřeba připravit jak po fyzické, tak pro psychické stránce. S Poříčím to pak bylo znát, protože místo abychom byli v pohodě na pozitivně se naladili a soupeři dali přes deset gólů, tak se děti trápili a vyhráli jsme sice 5:1, ale nikterak přesvědčivě. Soupeř nám dovoloval prakticky vše a my toho využili jen sporadicky. Druhý zápas s Vlašimí jsme sice uhráli remízu, ale ta byla ubojovaná a nebýt reflexního zákroku Dvořky v samotném závěru, tak jsme asi zaslouženě prohráli. Ve třetím zápase s Meteorem se ukázalo, jak je důležité jít na hřiště s chutí a bojovností. V jasně rozehraném zápase, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili a vedli 2:0 jedno laxní střídání umožnilo nejenom soupeři vyrovnat, ale hodit na ostatní deku. To se bohužel ukázala i v zápase s Viktorkou, kdy opět a tentokrát laxnost jednoho hráče umožnila během jedné minuty soupeři dvakrát skórovat a bylo po zápase. Teto přístup, byl pro mě velkým zklamáním. Chyby se stávají a budou se stávat, ale se srdíčkem a s bojovností a chutí hrát se musí jít na plac vždy. Je to pak velmi těžké pro ostatní. Na poslední zápas již dorazili i naši fanoušci a tak najednou bojovnost některých šla nahoru. V zápase s Kolovraty jsme až překvapivě jasně dominovali a soupeři nedovolili vůbec nic a zápas jednoznačně a zcela zaslouženě vyhráli. Chtěl bych za tento turnaj jednoznačně pochválit Dvořku v bráně a velice dobrý výkon odehrál Mára. Dále bych chtěl pochválit některé i zato, že když jsme si i v průběhu něco řekli, tak šli na plac s tím, že to změnili nebo plnili, což bylo velmi pozitivní. 
Sestava: Dvořák, Bohata, Ebenstreit, Novák, Šenkýř, Brejla, Janovec, Škoula, Mikolášek
 

Neděle 18.2. 2018 - turnaj Zbuzany  2. místo ze 6 týmů
SK Benešov  - Dukla JM Praha     4 : 3
                          Bohemians 1905    3 : 1
                          Tempo Praha          0 : 2
                          Aritma Praha           3 : 2
                          Kbely                        4 : 0

V neděli nás čekal turnaj ve Zbuzanech.
Začátek byl katastrofální a než se kluci rozkoukali, tak jsme prohrávali 0:3. Nicméně co se nám v poslední době daří, tak je to, že to nezabalíme a tak po důrazné domluvě od Zdendy se všichni vzpamatovali a zápas otočili. V dalších zápasech jsme pokračovali v dobrých výkonech a kromě Tempa, které bylo nad naše síly, tak kluci vše vyhráli a odvezli jsme si zasloužené stříbrné medaile. Velká pochvala rodičům, kdy snad každý hráč tam někoho měl a všichni bojovali i pro ně a bylo to znát !!!

Neděle 11.2. 2018 - turnaj Říčany  3. misto z 8 týmů
SK Benešov - Hradištko      3 : 1
                        Slivenec        2 : 2
                        Suchdol         0 : 1
                        Zeleneč          1 : 5  semifinále 
                        Suchdol         0 : 0  ( 3 : 2 na penalty )  o 3. místo
Sobota 10.2. 2018 turnaj Balkap
SK Benešov   -   Psáry            1 : 1
                            Aritma           1 : 2
                            Olbramovice 0 : 1
                            Příbram   
  Hodnocení : 4.2 - 11.2.
V neděli nás čekal zápas na umělce s vlašimskýma 08. Protože jsme měli původně naplánováno hrát na dvou hřištích, tak jsme na jednom hřišti hráli s Vlašimí 5+1 a na druhém 4+1. Počasí nám přálo, tak byla jen škoda, že nás nebylo více. Postupně jsme  kluky prostřídali tak, aby měli možnost se proti Vlašimi porovnat všichni a bylo znát, že né každému se dařilo v této konnfrontaci obstát. Po úvodním hvizdu jsme na Vlašim vlétli a až překvapivě snadno jsme je přehrávali. To bylo překvapení nejenom pro násl, ale i pro soupeře. Postupem času se vlašimští častěji dostávali do hry a zápas byl i prostřídáváním hráčů a také únavou celkem vyrovnaný. Opět nám utkání ukázala plusy a mínusy. Když jsme bojovali a dávali míč rychle od nohy, tak jsme byli lepší. Jakmile jsme, ale polevili a přestali být důrazní měl navrch soupeř. Soupeř daleko více využíval středového záložníka a více lépe nás napadal při naší rozehrávce. Každopádně se tam projevovala po domluvě snaha o rozehrávku přes beky, což sice přineslo  spoustu šancí pro soupeře, ale jakmile se nám podařilo míč převzít do otevřeného postavení, tak to mělo fotbalové parametry. Takže celkově spokojenost hlavně s možností zahrát si s kvalitním soupeřem, kdy všichni byli ve hře. Musím pochválit Adama, který hrál příkladně a byl vzorem pro všechny, jak bojovat. Neprohrál snad jediný souboj a tentokrát hlavně jeho důraz na vlašimský hodně platil. Vedle s Týcem se hrálo 4+1 a tím bylo i více prostoru pro kombinace. 
Ve středu jsme jeli do Vlašimi a tentokrát nás čekali 07 a 7+1. Sice jsem zápas neviděl, ale dle referencí, které jsem dostal, jsme zanechali výborný dojem. Ani Vlašim a ani my tento systém nehrajeme, takže začátek byl trochu kostrbatý, nicméně postupně jsme se rozjížděli ke spanilé jízdě. Většina si skvěle držela posty a míč chodil rychle od nohy a vlašimáci se s tím těžko srovnávali. Po dvou třetinách kdy byl stav 2:2 se šlo již ne na zelenou, ale zcela bílou umělku a v té jsme již dominovali a zaslouženě vyhráli. Bylo vidět, že i Vlašim udělala kus práce, ale tentokrát jim i uškodil velký počet střídajících hráčů. Po zápase se klucí dočkali pochvaly nejenom od trenérů, ale i od fanoušků a i od trenéra Vlašimi, tak snad to klukům moc nestoupne do hlavy a budou se dále soustředit na svoje výkony.
 
Tento víkend jsme měli na programu zakončení turnaje Balkap a nedělní turnaj v Říčanech.
V sobotu jsme vzali deset dětí a bohužel v domění, že je to za odměnu k tomu tak né všichni přistoupili. Pro někoho to byl bohužel výlet a na hřišti to bylo znát. V prvním zápase to byl sice pomalý start, pak se, ale kluci rozjeli. Druhý zápas byl ještě celkem slušný, ale výkon proti Olbra byl přímo katastrofální. Kluci nastupovali s nosama nahoru a bez respektu k soupeři a ten je tvrdě ztrestal. V tomto zápase jsme snad neměli jedinou šanci a zjednodušeně řečeno jsme měli naděláno v kalhotách. O přestávce jsme měli rozbor, kde jsme jen těžko hledal něco pozivního. Do posledního zápasu jsme nastoupili sice s bojovností, ale bez většího úspěchu. Celkově jsme na Balkapu byli 4. a celkový dojem neni špatný, ale více mi chyběla bojovnost. Zase na druhou stranu je nutné říci, že v hale s normálním míčem to nebylo až tak moc o fotbale. Míč byl neustále ve vzduchu a starší soupeři toho více využívali. 
 
V neděli jsme Na fialce zahájili standardně, opět jeden hráč bez bot :) Takže jsme začali bez Adama a celkem snadno první zápas vyhráli. Bohužel to bylo spíše kontraproduktivní, protože jsme si mysleli, že to půjde samo, ale nešlo. Ve druhém zápase jsme se štěstím uhráli remízu a v posledním zápase ve skupině těsně prohráli. I tak jsme z druhého místa postoupili do semifinále a co tam se dělo, proto snad nemám ani slov. Sice jsme soupeře zaskočili rychlým gólem, ale použel druhou šanci nevyužili a pak sami nabídli soupeři několik tutovek a ten jima nepohrdnul. Absolutně jsme nezvládli poziční hru a všude jsme byli druhý. Celkově jsme málo kombinovali a nedostupovali hráče a vůbec jsme pohybem nevytvářeli žádnou nabídku. Do zápasu o třetí místo jsme šli opět s přestávkovým rozhovorem a kluci zápas odmakali. Sice byly šance na obou stranách, ale nikdo žádnou neproměnil a tak nás čekala penaltová loterie. Tady se ukázala trenérská vyzrálost :)  s volbou 3 střelců a protože všichni dali a Dvořka jednu chytil, tak si kluci užili radost, kterou patřičně projevili.
 
Kdyby víkendové výkony byly na trávě, tak bych byl z toho nešťasný, nicméně v hale ve které nerténujeme a se staršíma dětma je to vždy složité. Každopádně bojovnost a nasazení musí být vždy a všude a to byla tentokrát největší slabina.
 
     
Sobota 27.1. 2018 - turnaj Balkap
SK Benešov  -  Psáry            0 : 3
                          Aritma           1 : 4
                          Olbramovice 1 : 2
                           Příbram         2 : 2

Začneme krátkým hodnocením soustředění. Je vidět, že děti jsou již starší a daleko více vnímali co jsme jim jako trenéři říkali. Celé soustředění proběhlo v poklidu a mělo jak týmového ducha, tak jsme se hodně naučili. Bohužel  na soustředění nemohli Ivo, Míša, Pája a Kuba, takže jsme byli v šestnácti a na den nás doplnil Davča z Kolína :) . V pátek vlivem nějaké snad lehké nemoci museli rodiče dorazit pro Kubíka a Máru. V sobotu po dopoledním tréninku a obědě jsme jeli rovnou ze soustředění  do eska na Balkap a již cesta autem naznačovala, že děti již moc sil nemají. Pak to i v esku někdo trefně pojmenoval, že jindy lítaj a teď jenom sedí.... Olbramovice nás požádali jestli by jsme jim nepůjčili 4 děti a my jim rádi vyhověli. Je super, že i děti to vnímají pozitivně, že jdou soupeři pomoci a my  vytížili všechny hráče ze soustředění. Hra tentokrát nebyla tak kvalitní, ale i tak tam bylo spousta krásných kombinací a děti neztráceli bojovného ducha, ale i ten byl již trochu unavený, ale zcela pochopitelně. Chtěl bych děti za tento turnaj pochválit  a to do jednoho, protože to dohráli vůlí a bylo vidět, že jim to nebylo jedno. Tentokrát nás porazili i Olbra, ale vlastně v tomto případě nás porazili hlavně kluci z Bene :) Celkově za přístup a chuť s jakou celé soustředění zakončené Balkapem zvládli velká pochvala a děkujeme  za pomoc s odvozem a fandění. V neděli jsme ještě s několika dětma předvedli ukázkový trénink při doškolování trenérů a 7našich a 5 sedmičkových dětí si nejenom trénik užilo, ale i ukázalo, že již něco umí a mohl jsem být na ně pyšný. Taktéž poděkování dětem za brzké vstávání a pomoc  rodičů s dopravou !!!

Sobota 20.1. 2018 - turnaj S - Centrum   2. místo
SK Benešov - Poříčí nad Sázavou      13 : 0
                        Meteor Praha                   6 : 4
                       Slavia Praha                      2 : 5
                       Pardubice                          2 : 2
                       Viktoria Žižkov                  4 : 2

V sobotu jsme vyrazili do eska na klasický turnaj. 
Po snadné výhře s Poříčím už nás čekali jenom silní soupeři, ale vypadalo to, že jsme celkem pěkně naladěni. V ostatních zápasech jsme pokaždé prohrávali, ale vždy jsme zapli a s výsledkem něco udělali. Už první zápas ukázal, že kombinaci umíme a i přes to, že nám to soupeř nedůrazem usnadňoval, tak to byly moc pěkné akce. V druhém zápase s Motorletem to byla otevřená střelnice, sice jsme prohrávali dva nula, ale bojovností jsme nakonec zápas zvládli. Pak nás čekal zápas se Slávkou a tentokrát jsme soupeři darovali čtyřgólový náskok a to bylo již moc. Pak jsme sice zapli a snížili na rozdíl dvou gólů, ale na více jsme se již nezmohli a soupeř nám nakonec přidal ještě jeden gól. I přes to, že Slávka umí potrestat každou chybu, tak si musíme říci, že jsme jim to dost usnadnili a opravdu špatně obsazovali , takže góly byly dost laciné. Na druhou stranu, když jsme ve druhé polovině zapli a začali 
být více důrazní, tak i Slávka dělala chyby a začali jsme se dostávat do šancí. V předobědovým zápase s Pardubicema jsme opět prohrávali o dva góly, ale opět jsme nesložili zbraně a vybojovali jsme cennou remízu. Po zasloužené obědě jsme šli do zápasu o druhé nebo třetí místo s tradičním soupeřem s Viktorkou Žižkov. Po posledním turnaji, kdy nás Viktorka porazila o gól a tím nás odsoudila k bramborové medaily, jsme jim měli co vracet. Bohužel jsme opět zahájili dvěma góly v naší síti. Pak asi do patnácté minuty to byl velmi vyrovnaný zápas se šancema na obou stranách. Od patnácté minuty to ovšem byla naše jízda nejonom, že jsme stihli vyrovnat, ale navrch jsme přidali ještě další dva góly a skončili druhý. Při vyhlašování nás čekalo ještě jedno milé překvapení, kdy byl Marťas vyhlášen nejlepším góĺmanem turnaje. Myslím, že si musíme říci, že byť tam je pořád co zlepšovat, tak s dnešním
turnajem jak trenéři, děti i rodiče musí být s dnešním výkonem spokojeni, což bylo vidět i fanděním při posledním zápase, kdy kluci dostali do varu celou halu. 
 
Celkově musím říci, že jsem s víkendem spokojen. Co bych ještě vyzdvihnul, tak to je zakončení i druhou nohou, a jak v pátek i v sobotu padlo i několik gólů slabší nohou.Bylo vidět, že jsme se zase posunuli a tentokrát opravdu převažovalo positivum nicméně nesmíme usnout na vavřínech a dál poctivě trénovat a to nejenom na hřišti, tak i mimo něj. Nadále je potřeba zlepšovat komunikaci, málo mluvíme a byť stále pracujeme více na individuálním výkonu, tak by se již kombinace měla začít více v zápasech objevovat. Taktéž orientace nám dělá problém a lepší zakončení. A co nesmíme doma opomíjet je protahování a posilavání, stále prohráváme spousta soubojů. Příští týden nás čeká soustředění a o víkendu zase turnaje, tak snad se nám podaří pozitivně navázat na tento víkend.

Pátek 19.1. 2018 - přátelák s SK Benešov 2009

V pátek jsme odehráli přátelák s benešovskýma devítkama a bohužel jsme omluvenkama na poslední chvíli byli oslabeni a měli pouze dva na střídání. Nakonec vlivem chladného počasí to pro nás byla výhoda, protože jsme byli více ve hře a nebyla dětem taková zima. Pro systém 5+1 nebylo tolik prostoru ke kombinaci, a bylo o to více soubojů, což vyhovovalo více nám. Lépe jsme přistupovali k hráčům a v soubojích jsme byli důraznější. Jinak tam bylo již spousta kombinací přestože jsme střídali každého ve všech postech, tak nikdo nikde vysloveně nepropadl. Celkově jsme odehráli kvalitní zápas a to z obou stran, takže až na tu strašnou kosu bylo na co koukat. Ještě bych vyzdvihnul důraz "většinou" před brankou a rychlé a včasné napadání, což bylo s devítkama rozdílové.

 
Sobota 13.1. 2018 - turnaj Balkap
SK Benešov   -  FK Psáry         2 : 0
                            Aritma Praha  0 : 2
                           Olbramovice    1 : 0
                            Příbram            0 : 2

V sobotu jsme v Sedlčanech hráli další kolo Balkapu.
V pěkné sedlčanské hale jsme zahájili překvapivou výhrou nad Psárama, pak jsme prohráli s Aritmou a Příbramí a těsně zvítězili na Olbramovicema. Celý turnaj jsme odehráli většinou s bojovností, ale chyběla více kombinace, která se často nabízela. Posouváme se krůček po krůčku, takže individuální výkony nebyly špatné.

Neděle 10.12. 2017 - turnaj ročníku 2007 - Zbuzany
SK Benešov - Admira Praha   1 : 2
                         Radošovice      2 : 2
                         Psáry                 1 : 1
                         Jinočany            1 : 8
                         Aritma Praha      0 : 4

Nedělní turnaj ve Zbuzanech nezačal dobře. Prohráli jsme s osmičkovou Admirou a nutno říci, že vlastní vinou. Místo toho, abychom zvýšili naše vedení, tak si sami dáme gól. Stále jsme to měli otevřené, protože jsme byli lepší, ale po hezkém soupeřově gólu z rohu jsme my naše šance neproměnili. Druhý zápas jsme dobře rozehráli, ale vedení dva nula nám nestačilo a zápas vlastníma a nutno říci školáckýma chybama ztratili a uhráli jen remízu. Třetí zápas, byl asi nejhezčí a překvapivě jsme s Psárama uhráli remízu. Ve čtvrtém zápase jsme rychle prohrávali dva nula a byť jsme ještě gólem vykřesali jiskřičku naděje, tak soupeř nás pak trestal z každé šance a zaslouženě vyhrál rozdílem třídy.Poslední zápas jsme s Aritmou taktéž nezvládli a odevzdaným výkonem jasně prohráli. Na druhou stranu je nutno říci, že kromě Admiry to byli sedmičkoví soupeři. Opět tam bylo spoustu negativních věcí, ale také pozitivních, na kterých můžeme stavět.

 

Sobota 9.12. 2017 - přátelské utkání s Bohemians 1905

Hráli jsme 4x20 minut, takže nás čekalo spousta fotbalu. Je nutno říci, že jsme Bohemku ničím nepřekvapili. Byli jsme  ve všem druhý. Ale je potřeba si říci, že je to celkem pochopitelné. Bohužel takových zápasů máme málo a je to vidět. Těch rozdílových faktorů je více, ale pro nás je důležité, že takovéto zápasy jsou pro nás za odměnu a je potřeba si říci, že když nechceme vydat v takových to zápasech maximum, tak kdy už... Asi by bylo naivní si myslet, že se jim vyrovnáme technicky, ale minimálně bojovnost a chuť by tam měla být !!!

Sobota 2.12. 2017 - turnaj Balkap
SK Benešov -     FK Psáry    0 : 1   a  2 : 3
                             Aritma Praha           2 : 2
                             Olbramovice            4 : 1

V sobotu 2.prosince jedna polovina hrála přátelák s 09 a druhá měla druhé kolo Balcapu.
S devítkama to byl pěkný zápas a opět se ukázalo, že neni potřeba shánět kvalitního soupeře po všech čertech a stačí hrát mezi ročníky.
Bylo tam spousta šancí, gólů, takže bylo na co koukat a věřím, že všichni (hlavně děti) si to užili a odcházeli domu spokojeni.
Po zápase trojlístek Toman, Mára a Dvořka šli ještě do eska pomoci Olbramovicím na Balcap, takže se rýsoval zajímavý souboj s našim kádrem.
Naši se na úvod dvakrát střetli s Psárama a ve vyrovnaných duelech jsme bohužel pokaždé byli o gól poraženi. Pak přišel zápas s Aritmou a opět jsme naplno nebodovali, takže jsme se rozešli spravedlivou remízou. Pak přišel očekávaný zápas dne našich borců s Olbra. První trefa padla do naší sítě, ale pak se naši rozkoukali a jen Dvořkův skvělý výkon v bráně Olbramovice držel v naději na pěkný výsledek. Nakonec jsme zaslouženě vyhráli, ale byl to povedený zápas, který byl i díky třem našim borcům v barvách Olbra zdravě vyhecovaný.

Neděle 19.11. 2017 - turnaj S - Centrum   4. místo
SK Benešov  -   FK Vlašim           1 : 2
                           Slavia Praha       1 : 4
                            FK Čáslav           4 : 0
                            FK Příbram         5 : 1
                            Viktorie Žižkov    1 : 2

Dnes jsme odehráli první turnaj v S-Centu. Na rozjezd jsme dostali Vlašim a od začátku to byla pěkná jízda. Vlašim byla prvních patnáct minut lepším týmem a vypracovali si dvougólové vedení. My jsme sice snížili a začali Vlašim tlačit, ale bohužel víc než tyč jsme nevytěžili. Vepředu jsme málo napadali a prostřední hráč nám chyběl po celý turnaj. Pak jsme si to rozdali se Slávkou a byť jsme opět prohrávali o dva góly, tak jsme snížili o gól a kdyby Toman proměnil stoprocentní šanci, tak to mohlo být ještě napínavé. Bohužel vlivem toho, že jsme asi až moc chtěli, tak jsme v závěru ještě dvakrát inkasovali. Oba první zápasy byly z naší strany dobře odbojované a všichni zaslouží pochvalu. Třetí zápas s Čáslaví a čtvrtý s Příbramí byly pak v naší režii a jasně jsme oba vyhráli. Opět nám, ale chyběl větší důraz a klid v zakončení. Poslední zápas jsme hráli s Viktorkou o třetí nebo čtvrté místo. Dostali jsme se do vedení, ale bohužel rychle inkasovali a pak to z naší strany byla přehlídka zahozených šancí. Bohužel v závěru z ojedinělé šance Viktorka skórovala a na to jsme již nestačili zareagovat. Musíme dneska všechny moc pochválit. V každém zápase všichni makali na plný plyn a jen lepší zakončení nás limitovalo k lepšímu umístění. Moc krásný víkend jsme společně zažili a těšíme se na další utkání.
 

Sobota 18.11. 2017  -  turnaj Dublovice
SK Benešov - Olbramovice         2 : 1
                         Příbram                 3 : 1
                         Aritma Praha         0 : 2
                         Příbram                  2 : 1

Tak a sobotním turnajem v Dublovicích jsme zahájili zimní sezonu.
Jako loni jsme se přihlásili na sedmičkový turnaj Balcap. Bohužel nepřijeli Psáry a tělocvična byla menší, takže se na úvod muselo improvizovat a hrálo se ve čtyřech. První zápas s Olbramovicema na rozjezd se nám celkem povedl. Naštěstí jsme nezačali ospale a rychle šli do vedení. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Opět z Olbra nebyl k přehlédnutí Adam Brejla, kterého jsme již několikrát chválili a nabídli mu si vyzkoušet tréninky u nás. V druhém zápase jsme si to rozdali se Spartakem Příbram a asi nevyhrál ten lepší, ale šťasnější. Ve třetím zápase s Aritmou jsme již byli pokořeni. Bohužel jejich gólman byl nad naše síly a taky nám chyběl lepší klid a přehled v zakončení. Poslední zápas byl vložený zápas místo Psár se Spartakem a od začátku bylo vidět, že nám prohru chtějí oplatit. Taky šli do vedení a patnáct minut se úspěšně bránili.Pak, ale Domča ukázal důraz a bojovnost a zařídil srovnání. Když pak Míša v závěru dovršil obrat, odjížděli jsme opravdu spokojeni. Všichni se snažili a bojovali dle jejich schopností, ale musím vyzdvihnou Fildu v bráně. To byla jistota, která nám dodávala sebevědomí. Ještě chci poukázat na jedno pozitivum. I přes to, že jsme s Aritmou prohrávali, tak byla vidět velká snaha s výsledkem něco udělat.

Sobota 4.11. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - Neveklov                27 : 6   ( 9 : 2 )

V sobotu jsme odehráli poslední MU podzimu na umělce u Švarce  s Neveklovem.
V první půli se neveklovští ještě statečně bránili, ale po přestávce už naši svěřenci nenechali nikoho na pochybách kdo bude po závěrečném hvizdu spokojenější. Neveklovské musíme pochválit za bojovnost a snahu i přes nepříznivý výsledek stále hrát, ale naši jim to velmi znepříjemňovali. Takže jsme úspěšně zakončili podzim a můžeme se důkladně zaměřit na nedostatky, který nám sezóna ukázala. I přesto, že výsledky nebyly špatné, tak stále je na čem pracovat. Potřebujeme zapracovat na zrychlení, důrazu a lepší orientaci. První dotek, souboje i mluvení to vše musíme do jara zlepšit. Bohužel soupeři nás většinou nedokázali dostat dodatečně pod tlak, takže jsme na všechno měli spoustu času, takže pak v těžších zápasech jsme propadávali. Na druhou stranu je potřeba vyzdvihnout posun, který jsme udělali. Je již daleko více zápasů, kdy je vidět větší vášeň pro hru což napomáhá k zlepšení a týmovému duchu. Týmový duch bych chtěl vyzdvihnout nejvíce. Těší mě, že i přes to, že jsem občas kritický a náročný, tak častěji mohu chválit a odnáším si já jako trenér a věřím, že i vy jako rodiče stále více radosti, kteří nám naši fotbalisti a samozřejmě i fotbalistka přinášejí.

Sobota 28.10. 2017 - mistrovské utkání
Sedlec - Prčice  -  SK Benešov        4 : 15   ( 2 : 9 )

V sobotu jsme si vyjeli do Sedlece a je velká škoda, že jsme sebou neměli lyže, protože se dalo rovnou přesunout na Monínec a jít si zalyžovat. Naštěstí na hřišti sníh nebyl, jen spousta vody, tak se zápas odehrál. Je to už asi klišé, ale takhle malé hřišťátko je snad malé i pro mladší přípravku a pochopitelně proč hrát 30 minut, je lepší ať si děti zahrají méně, takže 25 minut bude stačit. Chápu, že průběh hry ukázal, že se asi báli po právu, ale kdyby si vzali jednoho nebo dva hráče od vedle od ml.žáků, tak by nám to nevadilo a mohli jsme si všichni zahrát více. No každopádně byť byla zima jak v Rusku, tak kluci zamrzlí nebyli a dvěma rychlýma góly z úvodu jasně ukázali, že jsme si připochodovali do Prčic pro jasné vítězství. Takže rodiče alespoň náš výkon musel zahřát, protože jinak kdo neměl zimní bundu, beranici a hucule, tak tam umrz... Musím kluky pochválit i za čím dál více kombinací a zvednuté hlavy, kterýma soupeře jasně přehrávali. Bylo na nás vidět, že jsme byli odbržděný a soupeř byť se snažil, tak nám nestačil.

 

Neděle 22.10. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - FK Soběhrdy       12 : 2  ( 2 : 1 )

V neděli nás čekali Soběhrdy což byl ještě kvalitnější soupeř než sobotní Velíš. Sice nám gólman přijel s malým zpožděním, ale jak v sobotu, tak i v neděli byl velkou jistotou a jeho výkon a rozehrávka jde výrazně nahoru. Soběhrdy se první poločas statečně drželi a za jejich bojovnost zaslouží jistě pochvalu, nicméně naše hra a kombinace jim dělala s přibývajícím časem velké problémy a to hlavně proto, že jim značně ubývaly síly. Každopádně i vzhledem k opravdu těžkému terénu jsme krásně kombinovali. Takže museli být všichni s našim výkonem spokojeni. Nebýt soupeřova opravdu skvělému výkonu jejich gólmana, tak by skóre bylo ještě daleko výraznější.

Sobota 21.10. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - Velíš/Jankov         5 : 1 ( 1 : 0 )

O víkendu jsme nejprve přivítali Velíš/Jankov na našem Tehelném poli a nebyl to úplně jednoduchý zápas. Opět hlavně díky velmi šikovnému brankáři. Obrana nám fungovala celkem dobře a začínali tam celkem pěkné kombinace. I v útoku jsme se snažili a oproti některým zápasům bylo vidět  u všech zlepšení a hlavně zápal pro hru. Trochu nám stále vázne kombinace, ale to je celkem pochopitelné. Co nás, ale stále trápí je schopnost kvalitního zakončení z pohybu. Brankář to měl ještě ulehčené tím, že jsme ho v podstatě trefovali. Jinak ale za snahu a náboj zaslouží všichni pochvalu.

Neděle 15.10. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov 07 - SK Benešov   16 : 1    ( 7 : 1 )

V neděli nás čekal zápas  s našema 07.
Prvních dvacet minut bylo z naší strany parádních a drželi jsme remízu 1:1. Kluci jezdili po zadkách a byl to krásný zápas. Samozřejmě, že nám pak docházeli síly a sedmy se rozstříleli. Bohužel zcela pochopitelně jsme góly dostávali hlavně po ztrátách míče a to rozehrávkou od brány. Jsem moc rád, že i přes to, že proti tak kvalitnímu soupeři, který naši rozehrávku četl a v podstatě nás ani moc nepustil vyjet jsme se neuchýlili k nakopávaným míčům a chtěli hrát konstruktivně. Bylo pro nás opravdu velmi těžké se prosazovat proti fyzicky a technicky vyspělému soupeři, ale o to více si vážím jak jsme to zvládli. Musím všechny pochválit protože to nebylo jednoduché, ale když už jsme se dostali z obranného pásma, tak jsme ukázali spoustu krásných fotbalových momentů. Kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení. Opět krásný zápas, který nás posouvá k lepším výkonům. Takovéto zápasy , kdy 
nemáme čas na rozehrávku a jsme daleko více pod tlakem z nás dělají lepší fotbalisty. I přesto, že výsledek vypadá jako debakl, tak já osobně jsem odcházel spokojený a měl jsem krásné odpoledne. Děkujeme všem hráčům a i všem co nás přišli podpořit.

Sobota 14.10. 2017 - mistrovské utkání
Teplýšovice - SK Benešov    2 : 7    ( 1 : 1 )

V sobotu jsme vyrazili na horkou půdu do Teplýšovic a opět to bylo vyhrocené...
Je hlavně i jejich škoda, že přesto, že si vezmou pásmo, tak udělají malé hřiště, ale to je hlavně jejich chyba. Chtěl jsem pochválit gólmana, ale vzhledem k tomu, že to je ročník 2005, tak zas tak není co chválit.... Jinak z naší strany první poločas nebyl nic moc, ale po přestávce jsme začali hrát více fotbal a soupeře krásnýma akcema přehrávali. Stačilo hrát fotbal a hlavně trefovat to k tyči. Pěkný výkon z naší strany, hlavně ve druhém poločase, přinesl zaslouženou výhru.

 

Středa 11.10. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - Mezno           8 : 9  ( 4 : 6 )

Ve středu k nám přijelo Mezno a jejich výšková převaha nám od začátku dělala problémy.
V bráně začal Filda a hned bohužel bylo znát jak moc chybí v poli. Mezno se bez jakýchkoliv problémů  dostávalo do zakončení a celkem snadno vedlo 4:0. Pak jsme Fildu vyměnili a dali do pole a během chvíle jsme snížili na rozdíl jednoho gólu. Bohužel Filip musel taky střídat a jakmile nebyl na hřišti, tak tam jeho bojovnost, rychlost, důraz a nasazení citelně chybělo. Zápas jsme nakonec prohráli o gól, ale podstatné je, že celkem zaslouženě. Chyběl nám nejenom důraz, bojovnost, ale i lepší zakončení. To co jsme nedali je přímo tristní, ale bohužel pořád to samé, kdy z místa vystřelit umíme, ale z pohybu je to katastrofa. Na každém tréninku to od nás všichni slyší, ale daleko pohodlnější je si stoupnout s rukama v bok a čekat až na mě přijde řada. Tento zápas byl pro nás velké zklamání, hlavně díky přístupu některých.....

Úterý 10.10. 2017 - mistrovské utkání
Senohraby - SK Benešov    3 : 11  ( 0 : 5 )

 
V úterý jsme vyrazil do Senohrab k podvečernímu mači.
Opět malé hřiště nám trochu komplikovalo kombinaci, ale naši svěřenci si s tím poradili a mířili za jasným vítězstvím. O poločase jsme dali do branky Ivoše, aby si Tomík D. taky zahrál a Ivoš byl v bráně výborný. Jeho čtení hry a rychlá rozehrávka je na jedničku s hvězdičkou. Bohužel někteří hráči neprojevili takové nadšení a na celkovém výkonu to bylo znát.

 

Sobota 7.10. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - Ratměřice       7 : 7  ( 5 : 3 )

V sobotu nás čekal lídr tabulky Ratměřice.
Do poločasu to vypadalo, že to pro nás nebude tak těžké jak jsme si mysleli, ale bohužel dva góly do přestávky soupeře dostaly do hry a nakonec z toho bylo drama a zápas skončil zaslouženou remízou. Soupeře musíme pochválit, byl to opravdu těžký zápas, ale naši kluci bojovali až do konce a zaslouží také pochvalu.

 

Středa 4.10. 2017 - Ondrášovka kvalifikace - 7. místo
SK Benešov - Viktoria Žižkov    2 : 5
                        FK Pardubice       3 : 1
                        FK Náchod           2 : 4
                        MFK Trutnov        1 : 1
                        Cidlina                  0 : 1
                       Union Vršovice     0 : 4
                      Sparta Praha          0 : 8

 
V pondělí jsme si pro konfrontaci před Ondrášovkou pozvali Vlašim.Bohužel těsně před utkáním jsme se dověděli, že s jedním členem nemůžeme počítat a po odehrání dvou třetin jsme se dověděli, že vlastně nemůžeme počítat ješte s dalším členem týmu. Ondrášovka je jediný turnaj, kdy jsme potřebovali hrát na výsledky a být do třetího místa, protože finálový turnaj se bude hrát na konci května v Benešově a byl by to pro nás velký svátek si tam zahrát. A o to je větší škoda, že příprava, kterou jsme k tomu směřovali nebyla tak plnohodnotná, protože hráče které budeme brát na Ondrášovku si nezahráli tolik kvalitních zápasů, které by potřebovali.Takže jsme museli improvizovat a i proto jsme do přípravy s Vlašimí nechali hrát všechny hráče. Je nutno podotknout, že Vlašim nás přehrávala úplně ve všem a již tady bylo vidět jak těžké bude se v Nespekách prosadit a navíc v oslabeném týmu. Na druhou stranu, někteří hráči se ukázali v dobrém světle. Pro nás  zase zkušenost, že takovýchto zápasů potřebujeme více. 
Ve středu jsme do Nespek přijeli bohužel ještě oslabeni o Krakena, kterého zmohla zimnice. Takže začátek jak malovaný.Prní zápas s Žižkovem ukázal dvě věci a to zaprvé, že v plné sestavě by bylo o co hrát. A za druhé, že je velká škoda, že někteří hráči jdou na hřiště nekoncentrovaní a vystrašeni a dělají pak chyby, které normálně nedělají. První čtyři zápasy i přes to, že jsme získali jen 4 body jinak nebyly špatné. Vlastně jediná chyba byla, že jsme neměli 12 bodů. Všichni se snažili, ale celkem jednoduché a stále opakující se chyby plus neefektivita v zakončení nám braly body. Ale jinak kluci v těchto zápasech nikterak nepropadli a zaslouží velkou pochvalu. V pátém zápase nás Cidlina již přehrávala, ale výborný Dvořka držel naději na bod, který se ale rozplynul opět naivní chybou, která, ale pramení z nezkušenosti a nesprávném vyhodnocení, což na druhou stranu pramení z toho, že Kuba prostě chtěl hrát. V šestém zápase nám již došli síly a na Vršovice jsme neměli a poprvé výrazně propadli. Do posled
ního zápasu jsme vyměnili Dvořku v bráně a Filda to od začátku neměl jednoduché. V tomto zápase nás Sparta už dokonale rozebrala a výsledek byl k nám asi ještě milosrdný.
Chtěl bych všechny co do Nespek dorazili velmi pochválit, protože to opravdu neměli jednoduché, ale nikdo zcela nepropadl a hráli jsme prostě to na co v tomto složení máme. Ale pro některé to byla obrovská zkušenost a věřím, že nám to pomůže zase se posunout správným směrem. Takže byť mě od rána provázela špatná nálada a po turnaji jsem  neměl zrovna pozitivní proslov, tak si velmi vážím toho jak se toho všichni zhostili. Myslím, že nejenom pro děti, ale i pro nás pro trenéry to byla zase zkušenost, která i nás posune dále.
Dík moc všem dětem, rodičům a všem dalším kdo nás do Nespek přijeli podpořit !!!

 

Neděle 1.10. 2017 - mistrovské utkání
Postupice - SK Benešov      0 : 11  ( 0 : 7 )

Hned na úvod musím pochválit soupeře, že chtěl hrát a postavil hřiště správných rozměrů. Nicméně to hlavně pro něj byla nevýhoda a celkem snadno jsme soupeře přehrávali. Bohužel z naší strany chybělo více kombinací a tak jsme často hráli středem, ke to bylo až moc přehuštěné. Jinak to byl celkem poklidný zápas a i soupeře za snahu musíme pochválit.

 

Neděle  24.9. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - Krhanice        11 : 0  ( 5 : 0 )

V neděli jsme vyzvali Krhanice a hlavně pro Krakena to byl zajímavý zápas. Jeho nervozita před začátkem z něho spadla s prvním hvizdem a od začátku bylo znát jak moc chce svým bývalým spoluhráčům ukázat, že je v Benešově po právu. A po celý zápas dokazoval, že se rozhodl jít správnou cestou. První gól padl sice trochu kuriózně, ale i takovéto góly se počítají. Nebyl to pro nás jednoduchý soupeř a až mi bylo trochu líto, že si nedali ani gól, ale naši borci prostě nepřipustili možnost skórování, obrana fungovala výborně. Dneska to byly krásné akce a týmová hra. Pochvala patří úplně všem. Opět jim skvěle zachytal gólman, který zaslouží velkou pochvalu. Závěrečný pokřik a děkovačka rodičům, byla pěknou tečkou za pěkným fotbalovým týdnem.

 

Sobota 23.9. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - Vrchotovy Janovice    23 : 0  ( 7 : 0 )

V sobotu jsme přivítali Vrchotovi Janovice. Opět jsme první dvě střídání hledali sami sebe, ale jakmile jsme se trefili do černýho, tak to z nás spadlo a pak jsme již jasně dominovali. Je až s podivem, že i přes spoustu gólů v soupeřově síti jejich gólman byl jejich nejlepším hráčem. Všechny naše hráče musíme pochválit, ale nejvíce se dařilo Matějovi. Dále i přes to, že všichni kdo se vystřídal v bráně sice neměli moc práci, tak ale výborně rozehrávali.  

 

Úterý 19.9. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov  -  Křečovice       7 : 2  ( 1 : 1 )

V úterý jsme předehrávali s Křečovicema , který  k nám přijeli s několika čahounama a holčinou v bráně.
Jejich vysocí zadáci nám v prvním poločase dělali starosti a protože jsme byli bázliví, tak nás soupeř potrestal. Těsně před poločasem se nám podařilo vyrovnat, ale výkon měl do ideálu hodně daleko. Po poločase jsme trochu přidali a hlavně udělali výměnu v bráně a poslali Adama s Dvořkou do pole a zápas otočili v náš prospěch, ale spokojený jsme byli jen s výhrou. Přísnější kritiku snesou jen Domča J., Ivoš N. a Martin B. U soupeře musíme opět pochválit jejich holčinu v bráně, chytala výborně.

 

Sobota 16.9. 2017 - mistrovská utkání
Nespeky/Pyšely  -  SK Benešov   4 : 9   ( 3 : 3 )
Bystřice   -  SK Benešov               6 : 2   ( 0 : 1 )


V sobotu jsme se museli opět rozdělit a tak jedna polovina vyrazila do Nespek a druhá do Bystřice.
V Nespekách, které se spojili s Pyšelema jsme od začátku na soupeře vlítli a rychle  vedli, soupeř se ale nevzdával a v poločase jsme drželi plichtu. Po poločase šel náš výkon nahoru a v zápase jsme již jasně dominovali. Všechny do jednoho dnes musím pochválit a vyzdvihnout Martina Říhu, který se zatím dost na hřišti trápil, ale v tomto zápase se opět našel. Tak snad mu to pomohlo a půjde teď už jen nahoru.  Druhá polovina to měla v Bystřici ještě těžší. Poločas v brance s Tomášem jsme zvládli, ale po poločase kdy my hráli fotbal a soupeř dával góly se hra otočila. Tady bohužel musíme konstatovat, že ne všichni naši hráči k zápasu přistoupili stejně, takže když proti silnému soupeři jsme na hřišti o jednoho hráče méně, tak to je prostě hodně znát. Za zápas v Bystřici velká pochvala pro Štěpána Bohatu - jen tak dál...  Každopádně tento týden nám ukázal spoustu pozitivního a na tom je potřeba stavět. Všichni hráči určitě mají na to, aby hráli v Bene a my je budeme dál podporovat a budeme se společně zlepšovat. Takže se těšíme na další zápasy a hned v úterý se utkáme s Křečovicemi.

Středa 13.9. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - Sokol Přestavlky    20 : 0   ( 7 : 0 )

Ve středu jsme přivítali Přestavlky. Tento soupeř, který přijel s Tomíkem Vondrákem, kterýho všichni dobře pamatujeme měl v sestavě ještě dvě holčiny, z toho jednu v brance a jinak ostatní byli většinou narozeni v r.2010, tak nám působil poměrně značné problémy. Soupeř si vůbec nic nekomplikoval a většiny míčů se prostě zbavoval jak to jen šlo. Vzhledem k tomu, že většina jejich týmu byla ještě z kategorie ml.přípravky, tak vytvářeli velký chumel, kterému jsme se bohužel přizpůsobili. Schválně jsme udělali menší hřiště,aby jsme soupeře podpořili a nenechali jeho v podstatě ml.přípravku utavit na našem standardním letišti, ale i tak byť jsme měli hodně prostoru ke kombinaci, tak v této části jsme dost selhali. Z naší strany tam bylo málo důrazu, přihrávek, mluvení a kombinace, ale bylo to i dáno soupeřem, kterému jsme se bohužel přizpůsobili. Soupeře musíme pochválit za snahu a hlavně je potřeba vyzdvihnout holčinu v bráně, která nám zkazila spoustu našich šancí. Druhý poločas z naší strany již byl lepší, ale i tak to mělo do ideálu hodně daleko.

 

 

Neděle 10.9. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov  -  Poříčí nad Sázavou         17 : 4   ( 7 : 0 )

V neděli jsme anglický týden zakončili zápasem s Poříčím. Hned od začátku jsme se do soupeře zakousli a rychle šli do vedení. Dneska se nám dařili centry ze stran po kterých padlo spousta krásných gólů. Góly jsme dostali vlastně vždy po našich chybách v rozehrávce, ale je dobře, že kluci nenakopávají míče a snaží se hrát fotbal.  Zápas byl oboustranně bojovný se spoustou gólů, tak věřím, že se rodičům musel líbit.

Sobota 9.9. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - Votice                                  5 : 10   ( 3 : 5 )

V sobotu jsme přivítali Votice a nutno říci, že konečně opravdu velmi kvalitní soupeř. Přesně takovéto zápasy potřebujeme. Krásně bylo vidět, že jakmile nejsme důrazní, tak nás soupeř celkem snadno přehraje. Totálně jsme propadli v osobních soubojích a byli jsme velmi vystrašení. Votice si chvilkama z nás dělali kužely dostávali se do zakončení prakticky neatakováni. Určitě se s tímto soupeřem dohodneme na dalších zápasech, protože před Ondrášovkou nám tento soupeř hodně pomůže. I v útočné fázi jsme to měli těžké, protože obranná hra Votic byla výborná a individuálně jsme těžko procházeli. Pouze když jsme zakombinovali, tak jsme se pak do nějakých šancí dostali.
Tentokrát musíme říci, že soupeř vyhrál naprosto zaslouženě, ale pro nás výborná zkušenost. Jen více takovýchto zápasů.

 

Středa 6.9. 2017 - mistrovská utkání
SK Benešov  -  Maršovice     42 : 0  ( 21 : 0 ) 
Týnec nad Sázavou - SK Benešov  1 : 9   ( 1 : 3 )

Ve středu jsme měli opět dva zápasy v jeden čas a tak jsme rozdělili kluky na dva týmy a jeden vyrazil do Týnce a druhý zůstal doma a přivítal Maršovice.
Zápas s Týncem vypadal dle výsledku celkem jednoznačně, nicméně takto hra nám vůbec neseděla. Tím, že hřiště bylo menší, tak jsme neměli tolik prostoru ke kombinaci. Dobře jsme obsazovali soupeři, takže byl v rozehrávce bezradný. Každopádně to nebyl pro oko moc pohledný mač. Kluky musím pochválit za pěkné individuální akce , kde k ještě větší spokojenosti chyběl občas větší klid v zakončení nebo nějaká finální přihrávka. Co je potřeba určitě vyzdvihnout je Týnecký gólman. Střízlivým odhadem nám zneškodnil minimálně deset gólovek.
Zápas s Maršovicema ani nemá moc cenu komentovat. Soupeř vlastně ani moc hrát nechtěl a o to víc si naši kluci zastříleli. V druhé půli si ještě daleko více zakombinovali, takže sice padlo hodně gólů, ale po krásných akcích.

 

Sobota 2.9. 2017 - mistrovská utkání
Olbramovice  -  SK Benešov    6 : 9  ( 3 : 4 )
Netvořice   -     SK Benešov     5 :  8  ( 5 : 4 )

Tento víkend jsme bojovali ve stejný čas na dvou frontách, tak jsme půlku vyslali do Olbra a druhou do Netvořic. Na poslední chvíli se nám podařili dokončit přestup Lukyho, tak i on mohl nastoupit. Bohužel, byť Tedy již byl taktéž náš, tak jeho problém s koleny, mu neumožnil si s náma zahrát první MU, tak snad se do do středy nebo alespoň do víkendu do pořádku a i on si odbude ostrou premiéru. 
Oba zápasy byli podobné. V obou jsme měli slabší první půli, kdy si zase musíme zvykat, že hrajeme proti větším a starším dětem a u soupeřů i na menších hřištích. Nakonec jsme po zlepšených výkonech v druhých půlkách oba zápasy vyhráli. Je také pozitivní, že i přes to, že jsme v Netvořicích měli pouze jednoho a v Olbra dva na střídání, tak to byl soupeř kdo ke konci byl unavenější. Tento malý počet hráčů na střídání pomohl ukázat dětem, jak důležité je dát do toho maximum, protože každý výpadek jednotlivce se pak výrazně projeví na celkovém týmovém výkonu. První půle ale ukázali, že někteří si toto teprve musím uvědomit. Druhé půle již po důrazných přestávkových promluvách naplňovala z větší části očekávání. Těšíme se na další výzvy a to hned ve středu proti Maršovicím a v Týnci.

 

Neděle 27.8. 2017 - mistrovské utkání
SK Benešov - Pecerady     20 : 1  ( 11 : 0 )

Hned v neděli po turnaji jsme měli první MU s Pecerady do kterého bohužel ještě nemohl zasáhnout Lukáš, což nás všechny mrzelo. Zase oproti turnaji na Xaverově do zápasu zasáhli Filip M. s Adamem a jejich náboj a rychlost, který jsme včera postrádali Peceradům dělali velké starosti. K nim se přidali pak i ostatní a nakonec jsme Pecerady jasně přehráli. Byli jsme všude dřív a určitě se projevila již třítýdenní letní příprava a tak se oproti nám peceradští jevili ospalým dojmem.

 

Sobota 26.8. 2017 - turnaj , Praha Xaverov, 9. místo z 11 týmů
SK Benešov - AC Sparta   1 : 6                                 Aritma    0 : 1
                      Slavia Praha  4 : 4                                Kbely      2 : 1 
                       Xaverov       0 : 3                                   Meteor    1 : 0
                       Xaverov II     1 : 2                                   Motorlet  0 : 1
                       Kroměříž       0 : 4                                Viktoria Žižkov 1 :2    

Po prázdninách jsme v srpnu po týdnu tréninků odjeli tradičně do Brandýsa na soustředění. Rozloučili jsme nejenom s uplynulým ročníkem, ale také s Kubou Jandou, který si hledá jinou cestu, dále s Davčou Orsákem, který se odstěhoval do Kolína dále s Áďou Eichlerem, který se vrací do Načeradce a i s Fildou Procházkou, který přestoupil do 06. Všem přejeme ať se jim v nových působištích daří a vzpomínají na nás jen v dobrém. Závěr soustředění jsme ukončili přátelákem s Kolínem. Již na soustředění jsme ovšem odjížděli s Tadeášem a Míšou, což můžou být být budoucí posily pro náš tým a byli jsme zvědaví, jak zvládnou začlenění do týmu. Do přáteláčku jsme vlítli jak uragán a Kolínu jsme toho moc nedovolili. Všichni zaslouží pochvalu za nasazení a předvedenou hru. Na to, že měli týdenní náročné soustředění v nohách, tak na výkonu to neubralo, ba možná právě naopak. Každopádně zápas byl v přátelském duchu a byli jsme rádi, že Kolín přijel a věřím, že i jim to pomůže v rozjezdu do nové sezóny.
K první větší letošní konfrontaci jsme odjeli na turnaj do Xaverova. Hned v prvním zápase jsme narazili na devítkovou Spartu. I když nutno podotknout, že soupeř byl opravdu velmi fotbalový, tak my jsme jim vše usnadňovali. Byli jsme ospalí, nedůrazný, vystrašený a tak jsme po zásluze prohráli 1:6. Další dva zápasy nebylo o mnoho lepší, ale již se začali objevovat nějaká pozitiva. V dalších zápasech jsme se již soupeřům poměrně vyrovnávali a končili jsme celý turnaj zápasem s osmičkovou Slávkou. Když jsme po dvou minutách vedli 4:1, tak to vypadalo na krásné zakončení turnaje. Nicméně Slávka zabojovala a nakonec zápas skončil 4:4, což i tak byl pěkný výsledek. Turnaj nám ukázal, že čas který máme na vše po okrese, tak ten tady nemáme. Týnecký Míša i krhanický Kraken si s námi turnaj určitě taktéž užili a když budeme hledat to pozitivní tak určitě máme na čem stavět.

 
Sobota 24.6. 2017 - krajské finále ml. přípravky, Poděbrady - 1. místo z 10 týmů
SK Benešov  - FK Hořovicko     11 : 1
                         Český Brod         11 : 3
                        OFS Praha západ  18 : 3
                       Neratovice                7 : 6
      finále  :    Čelákovice              15 : 3

Poslední akce v sezóně bylo krajské finále v Poděbradech.
Za celou sezónu byla tato akce odměnou pro všechny a kdo mohl tak do Poděbrad přijel.
Celý turnaj se hrál vždy současně se soupeřem na dvou hřištích a v půli jsme si prohodili soupeřovu druhou polovinu a pak se sečetlo celkové skóre. Po té co jsme vyhráli skupinu, tak jsme šli do finále s vítězem druhé skupiny, kde jsme taktéž celkově dominovali. Krásné zakončení úspěšné sezóny.

 

 
Neděle 11.6. 2017 - turnaj Poříčí nad Sázavou - 2. místo z 8 týmů
SK Benešov  -  Poříčí        3 : 2
                         Týnec         3 : 3
                         Pecerady   10 : 1
                         Čestlice        2 : 1 ( čtvrtfinále )
                         Krhanice      4 : 4 ( výhra na penalty - semifinále )
                         Bystřice       1 : 3   ( finále )

V sobotu jedna polovina dětí byla na podávání míčů v Benešově na Ondrášovce.
Přestože bylo relaitvně teplo a den byl dlouhý, tak určitá únava dětí byla očekávana.
Nicméně to co někteří předváděli, bylo pro nás velkým zklamáním. Pan Vitoň si opravdu užil a osobně jsme se necítili dobře,
že jsme ho požádali o tuto službu, protože I organizátoři nad chováním dětí kroutili hlavama. Neplatí pro všechny jedince.
Je zvláštní, že nedělní skupina měla ten samý úkol, ale tito místo zlobení si vystačili se sledováním fotbalu a míčema.
I tak děkujeme rodičům, že přivezli děti a ti byli k dispozici, za což každý dostal set letního oblečení, které by mělo sloužit
pro jednotu na tréninky a soustředění.

V neděli pak skupina ze soboty jela na turnaj do Poříčí.
První zápas jsme ve vyrovnaném boji porazili Poříčí a ve druhém jsme byť prohrávali s Týncem tři nula,
tak jsme se nevzdali a podařilo se nám vyrovnat. V posledním zápase jsme již Pecerady celkem snadno přehráli.
Do čtvrtfinále jsme nastoupili s Čestlicema a překvapivě nás tento soupeř potrápil, ale nakonec jsme postoupili dále.
V semifinále jsme měli Krhanice a ač to v průběhu, kdy jsme vedli 3:1 vypadalo na snadné vítězství, tak jsme soupeře snadno pustili do vedení.
Naštěstí jsme se nevzdali a vyrovnali a šlo se na penaltovou loterii, ve které se štěstí přiklonilo na naší stranu.
Ve finále jsme již nestačili na Bystřici a tak jsme obsadili krásné druhé místo.
V turnaji pro mě bylo milé překvapení, že jsme se I přes nepříznivé výsledky nevzdali a vždy bojovali až do konce, což byl pozitivní příslib do budoucna.

 

Sobota 3.6. a neděle 4.6. 2017 , finálový turnaj Ondrášovka - 19. místo
http://www.ondrasovkafotbal.cz/hlavni-turnaje-2016-2017/hlavni-turnaje-2016-2017-u9/vysledky-24/ 

O tomto víkendu jsme odjeli do Vysokého Mýta k finále Ondrášovky. Tento náročný , ale zároveň nejlépe obsazený turnaj sezóny jsme si parádně užili. V sobotu ráno se sice někteří svou nedočkavostí vzbudili již v pět ráno a postupně vzbudili celý internát, což se bohužel i projevilo na únavě, ale jinak celkový dojem je lepší než umístění v tabulce. V sobotu jsme trochu tradičně prospali první dvě utkání, ale pak jsme již bojovali a většinou nám chybělo jen trochu štěstí, protože ve většině remízových zápasech jsme byly lepším týmem. Neděli jsme zahájili výhrou nad Slávií, což ukazovalo na celkový posun. Nakonec asi stojí za zmínku, že jsme s 5ti pražskými týmy neprohráli a ve stříbrné skupině jsme měli jen dvě prohry, což se povedlo už jen Dukle a také jsme dostali vůbec nejméně branek ve stříbrné skupině. Za celé dva dny všichni zasluhují obdiv a uznání, protože co všechno kluci odmakali a kolikrát vylezli na strom :) je pouze na sklonění poklony. Taktéž je , ale vidět, že práce v některých akademiích je obdivuhodná a bohužel fotbalovostí se jim většina našich hráčů moc nemůže rovnat. Ale všichni ukázali, že alespoň bojovnost a odhodlání určitě máme. Tento turnaj nás jenom může posunout dále a ti co budou chtít na sobě pracovat, tak se určitě budou jen a jen zlepšovat. Velké dík a pochvala patří i těm co náš tým přijeli podporovat a poděkování patří i organizátorům turnaje hlavně Pravošovi a Jindrovi Slunéčkovi.

 

Čtvrtek 1.6. 2017, MÚ starší přípravka
SK Benešov  -  SK Pyšely       18 : 5

Ve čtvrtek nás čekala generálka na Ondrášovku s Pyšelama, který nás ovšem příliš neprověřili. Konečný výsledek je ještě pro soupeře šetrný. Soupeř, který přijel sice s velkou výškovou převahou a velkým seběvědomím, tak brzy pochopil, že naši svěřenci si poslední utkání starší přípravky chtějí užít a vítěství si vzít nenechají.
Celkově jsme v jarní části starší přípravky odehráli 11 utkání bez jediné ztráty bodu.

 

Neděle 28.5. 2017, turnaj Český Dub - 7. místo ze 16 týmů
SK Benešov   -  Dynamo České Budějovice   4 : 6           SK Benešov  -  FK Kolín                5 : 4
                               FC Mělník                               6 : 1                                    Lomnice nad P.     8 : 2
                              SK Xaverov                             1 : 3                                    Motorlet                  2 : 4
                              Slavia Praha 2009                  2 : 5                                   Nový Bydžov          4 : 1

Po Peceradech jsme vyrazili na turnaj do Českého Dubu. Po loňském překvapivém druhém místu jsme odjížděli natěšeni si turnaj užít. Počasí bylo pekelný a soupeři nám často ještě přikládali pod kotel. Občas jsme se se systémem 4 plus jedna těžko vyrovnávali a jako by nám chyběl středový hráč. Nakonec v konkurenci 18ti týmu jsme uhráli pěkné sedmé místo. umístění bylo sice pěkné, ale výkony u všech hráčů byli rozdílné a tak spokojenost tak na 75%.

Sobota 27.5. MÚ starší přípravka
Pecerady - SK Benešov           8 : 14

Zápas MU starší přípravky v Peceradech jsme odehráli systémem 6 plus jedna a jak my tak Pecerady jsme si to pěkně užili. Do zápasu se v bráně asi nečekaně postavil Adam a nepočínal si vůbec špatně. Sice se mu nepodařilo pochytat úplně všechno, ale hlavně se snažil hrát a nebyl zalezlý v bráně, což je to co po gólmanovi chceme. První půle byla celkem vyrovnaná, ale po přestávce jsme houževnatého soupeři již přehráli. Celkově jsme, ale jak my, tak věřím i Pecerady se zápasem a našima svěřenci byli nadmíru spokojeni. Jen více takovýchto zápasů. A co bylo ještě pozitivní, tak kromně tradičních tahounů v čele s Fildou se neztratili ani ostatní a zápas se velmi povedl Matějovi a Márovi.

       

Neděle 21.5. 2017, MÚ mladší přípravka, hráno v Senohrabech
SK Benešov  -  Senohraby         11 : 0
                             Vlašim                 12 : 8
                             Votice                    7 : 11

Čtvrteční předehrávka nám dala sobotu volnou a tak jsme se mohli těšit na fotbal alespoň v neděli.
Jedna skupina jela do Budějek na miniligu, kde jsme zastupovali druhý tým Bohemky a snad jsme jí ostudu neudělali. První zápas s Duklou jsme sice byly lepším týmem, ale zápas skončil remízou i vinou zbrklého zakončování Tomana, který měl tři ložené šance, které bohužel nevyřešil lépe. Druhý zápas s Plzní a třetí s Dynamem se nám, ale moc nepovedli. Byli jsme vystrašení, nedůrazní a nemělo to tu správnou bojovnost. Až ve čtvrtém zápase jsme ukázali zlepšení a obraz naší hry se velmi otočil. Hráli jsme druhé utkání s Plzní a i přes tři góly v úvodu jsme se nevzdali a zápas jsme velmi zdramatizovali. Nakonec z toho byla krásná přestřelka a i přes prohru jsem byl spokojený. Předposlední zápas jsme hráli s Duklou a po zásluze jsme vyhráli a ladili se na správnou notu a no a v posledním zápase s Dynamem to již byl z naší strany filharmonie :).
Opravdu velká pochvala za to jak se kluci nakonec poprali s tak kvalitníma soupeřema. Ukázali nejenom bojovnost, ale i krásné akce. Všichni jsme si to užili a moc děkujeme Bohemce, že nám umožnila se tohoto turnaje zúčastnit.
Druhá polovina odjela do Senohrab k poslednímu turnaji ml.přípravky. A jako obvykle nás čekali Senohraby a Vlašim, se kterýma jsme si opět poradili a na Votice jsme zase nestačili. Je to pořád dokola, ale když někteří hráči nevědí po zápase jestli jsme vyhráli nebo prohráli jen podtrhuje jak moc je to bere... Zase jsme s o rok mladším soupeřem prohráli a opět to není jen o fotbalovosti. Je jasné, že každý dozrává trochu jinak, ale po čtyřech letech by už opravdu bylo potřeba se umět na hřišti alespoň zorientovat a ukázat bojovného ducha. Někteří se naopak ukázali v lepším světle, zde je na místě pochvala...

             

Čtvrtek 18.5. 2017, MÚ starší přípravka
SK Benešov - Sedlec Prčice         6 : 5

Ve čtvrtek nás čekal lídr starší přípravky ze Sedlece a od začátku bylo vidět, že jsme narazii na zatím nejsilnějšího soupeře. Byl to opravdu pěkný zápas, kde jsme se přetahovali o výsledek od začátku do konce. Dneska je pochvala úplně pro všechny, ale extra pochvalu zaslouží Filda, který i přes to, že celý den hrál mekáč ve Vlašimi, tak přijel a pomohl týmu k celkovému úspěchu. Oboustranně pěkný zápas skončil naším vítězstvím, které nás velmi potěšilo. Bylo by potřeba, aby se spousta našich hráčů od Filipa nakazila bojovností a chutí hrát.

 
Sobota 13.5. 2017, MÚ starší přípravka
SK Benešov - SK Olbramovice     28 : 0

 

Sobota 13.5. 2017  turnaj Radonice  - 12. místo / 18 týmů
SK Benešov  -   FK Zeleneč       4 : 2                                                 Mladá Boleslav       0 : 4
                              Admira Praha   0 : 5                                                FK Kolín                   1 : 2
                              FK Vinoř              1 : 2                                              Líblice                       3 : 3
                             Dolní Počernice   3 : 2 

V sobotu jsme měli dvě akce najednou, tak jsme rozdělili tým dle očekávaných soupeřů. Pro souboj starší přípravky jsme postavili přeci jenom silnější sestavu, ale bohužel soupeř přijel velmi oslabený bez jediného hráče na střídání.
Sice se starším soupeřem, ale  nijak nebezpečným protivníkem jsme neměli velké starosti. Alespoň jsme si mohli dovolit vystřídat hráče na všech postech a kluci měli i více času na osvojení kliček a nahrávek. Nakonec utkání skončilo pro soupeře debaklem. Každopádně si všichni zaslouží pochvalu, že i v takové situaci v sobě našli motivaci.
Druhá polovina jela na turnaj do Radonic, kde na ně čekali soupeři stejně staří nebo mladší. Bohužel zde opět někteří hráči žádnou motivaci nenašli a zřejmě ani nehledali. Opět se někteří hráči starali o cokoliv jiného nežli o hru a soupeřům svojí liknavostí vše zjednodušovali. Bohužel je to pořád to samé. Vážně nevím jestli někteří hráči chtějí nebo je to pro ně jen kroužek, kdy jsou mezi kamarády. Když si neporadíme s mladšíma, tak příští rok ve starší kategorii se máme na co těšit!!!
V neděli nás pak čekala Slavia a i přes to, že to byly devítky, tak jejich kvalita byla znát. I přes to, že jsme v součtu vyhráli, tak nemohu být spokojený. Sice bylo parno k leknutí, ale to bylo i pro soupeře, který byť o rok mladší, tak ke konci měl více sil.
V úterý jsme měli domluvený přátelák v Bystřici, kam jsme vzali všechny hráče, ale někteří opět jakoby nevěděli jestli fotbal vůbec chtějí hrát. Soupeř vůbec nebyl špatný právě naopak, takže nás celkem slušně prověřil. Na jedné polovině měi 06, takže to bylo opravdu složité se prosadit, ale celkový dojmy jsou opět smíšené.

             

Úterý 9.5. 2017, MÚ starší přípravka
SK Benešov - TJ Teplýšovice   7 : 0

V úterý nás čekala očekávaná dohrávka sTeplýšovicema, se kterýma to byl na podzim pořádný nervák.
Byť jsme zápas vyhráli, tak tento soupeř byl jedním z nejfotbalovějších týmů z celé soutěže.
Oba dva gólmani měli několik těžkých chvilek, ale vždy si poradili a náš tým podrželi.
Musím ocenit u obou i skvělou rozehrávku, která vždy měla oči a byla kvalitně provedená.
Obrana fungovala taktéž perfektně a nejenom, že kluci skvěle bránili, tak i podporovali útok a výborně hlavičkovali.
U posledních dvou hlaviček jsem měl trochu obavy, zda Marťase ty hlavičky nezarazí do země, ale bylo vidět, že je to chlapák a vše perfektně zvládnul.
Všichni v obraně hráli výborně a zápas se moc povedl Matějovi, tak doufám, že se i nadále budeme posouvat.
Útok to měl opravdu těžké, tak se jen těžko proti starším a urostlejším fotbalistům prosazovali, protože opravdu bránili skvěle a výborně se doplňovali.
I tak neustálou snahou a napadáním jsme si v útoku šance vypracovali a přestože jich spousta ztroskotala na skvělém gólmanovi, tak několik zdařilých akcí přeci jenom gólem skončilo.
Takže pro všechny za tento výkon veliká pochvala. Je vidět, že fotbalově jdeme neustále nahoru a jsme schopni hrát i s o dva roky staršíma dětma.
Jen tak dále

 
Neděle 7.5. 2017,  MÚ starší přípravka
FK Ostředek - SK Benešov        3 : 6
 
Sobota 6.5. 2017,  MÚ mladší přípravka, hráno ve Voticích
SK Benešov - Senohraby         5 : 2
                              Vlašim              8 : 5
                              Votice               5 : 6  
Sobota 6.5. 2017 -  E-ON CUP pro ročník 2007, Kamenný Újezd u Českých Budějovic - 3. místo z 24 týmů
SK Benešov  -  SKP České Budějovice    0 : 2                       Loko České Budějovice               2 : 0
                             Jihočeská akademie         3 : 1                      Kaplice                                              2 : 1
                            Český Krumlov                    3 : 1                       Líšov                                                 3 : 0
                            Lomnice nad Lužnicí           0 : 0              
                            Bechyně                                  1 : 0
semifinále : Dynamo České Budějovice        2 : 4
o 3. místo :  Křemže                                             4 : 2

 Tento víkend nás čekal nabitý program. V sobotu jedna polovina hrála turnaj mladší přípravky ve Voticích a druhá jela na turnaj EON cup v Kamenném Újezdu. Tento turnaj byl pro r.2007 a systém 7+1, takže pro nás jedna velká neznámá.

Nejprve k turnaji ve Voticích : Na turnaj jsme dorazili pouze se 6 hráči, takže jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. Kluci i Nikča si museli máknout a po trochu pomalejším rozjezdu odehráli pěkný turnaj, za který zaslouží všichni pochvalu. 

A teď k turnaji EON cupu:
Nejprve něco k organizaci, turnaj byl na krásném místě a se skvělým zázemí. Děti si užívaly veškeré volné chvilky mezi zápasy různýma hrama, které pro děti byly připravené. První zápas jsme hráli s SKP České Budějovice a začali jsme v rozestavení 2+3+2. Bohužel tento systém nám moc neseděl a byť hra byla jinak vyrovnaná, tak jsme prohráli 2 nula. Na další zápas jsme změnili rozestavění na 3+3+1 a ostatní zápasy ve skupině jsme již neprohráli , takže jsme ze skupiny postoupili z druhého místa s 1 prohrou, jednou remízou a třema výhrama. Již to byl obrovský úspěch a i
kdyby jsme již nic jiného nevyhráli, tak jsme byli spokojení. Ale Pavel Mrázek říkal, že budeme do pátého místa a i když jsem si zprvu myslel, že je to utopie, tak jsme s plným odhodláním šli do dalších bojů. Následovala skupina, kde jsme byli první tři z naší základní skupiny a první tři z druhé skupiny. Bohužel jsme si přinesli jen bod za remízu, takže úkol zněl jasně musíme vyhrát další tři zápasy:) a když jsme vyhráli i ty, tak zázrak byl na světě, šli jsme do semifinále!!! To už se na nás začali chodit dívat I jiný rodiče a dokonce nám i začali fandit. Jako nejmladší tým turnaje jsme si vedli opravdu skvěle. No a šlo se do semifinále, kde nás čekalo Dynamo České Budějovice. Tady se ukázala naše nezkušenost a taky trochu již únava. Sice jsme prohráli 2:4, ale když si vezmeme, že do té doby Dynamo nedostalo ze hry ani gól, tak to že jsme s nima hráli chvílema vyrovnanou partii a dokázali jim vstřelit dva góly bylo skvělé. Kluci byli po zápase sice zklamaný a proběhly i nějaké slzy, ale všichni jak jsme tam byli, tak jsme na ně byli pyšní a to nás ještě čekal zápas o bronz. Do toho zápasu jsme vstoupili již značně vyčerpaní a na každý náš vstřelený gól soupeř rychle odpověděl. Po půly to bylo 2:2 a začalo se od znova. Nevím kde se to v klukách vzalo, ale ve druhé půly kluci ještě přidali a za udatného a neustávajícího fandění rodičů (velká pochvala) jsme přidali dva góly a zaslouženě získali BRONZ. Ještě k ocenění od organizátorů turnaje. Každý z hráčů dostal míč od Pumy, dále jsme dostali krásný pohár a každý ze semifinalistů získal od pumy sadu dresů. Dále si Filip P. vysloužil cenu za nejlepšího hráče turnaje. Odjížděli jsme z turnaje jako třetí z 24 týmů a s opravdu krásným zážitkem. Cesta zakončená mekáčem byla pro děti jen malá odměna za tento den.

V neděli jsme víkend zakončili MU starší přípravky v Ostředku.
Byť má Ostředek v týmu o dva roky starší děti a spoustu dětí na střídačce tak na náš návrh hrát 2x30 minut nepřistoupil, no asi hlavně jejich škoda, protože na nás po sobotě byla ještě stále znát značná únava, ovšem je potřeba říci, že se ani nelze divit.
I tak jsme nakonec vyhráli 6:3, ale je potřeba i pochválit soupeře. Jeho věková I výšková převaha nám tentokrát dělala velké potíže. Jen opravdu těžko jsme se dostávali přes jejich holčinu v obraně a naopak jejich křídelní úniky jsme těžko bránili. Hlavně jejich pravý útočník byl opravdu velmi rychlý a šikovný. I když k ideálnímu výkonu jsme tentokrát měli daleko, tak všechny musím pochválit.

Prodloužený víkend jsme zakončily výletem do Prahy na Laser Game. Odměnou za vítězství v Balkap Cupu. Krásně jsme si to všichni užili.
Celková velká spokojenost za tento víkend...

 
Sobota 30.4. 2017,  MÚ mladší přípravka, hráno v Benešově
SK Benešov - Senohraby      5 : 0
                            Vlašim           16 : 3
                            Votice             3 : 5

Bohužel stav hřiště i přes to, že jsme zrušili včerejší MU St.přípravky s Teplýšovicema, tak nám neumožnil postavit dvě hřiště na áčku a protože céčko bylo úplně pod vodou, tak jsme druhé hřiště postavili na béčko.
Jako domácí jsme to tam odehráli my a začali se Senohraby. Na soupeři bylo vidět zlepšení od minulého týdne a také velká bojovnost. My jsme , ale soupeře dobře bránili a po vstřelení první branky jsme si začali i více dovolovat. Zápas jsme nakonec vyhráli s čistým štítem, ale soupeři patří velká pochvala. Do druhého zápasu s Vlašimí již nastoupil Jandys a byť začal v bráně, tak byl velmi aktivní a dařilo se mu i střelecky. Vlašimští hráli také s větší chutí i u nich bylo vidět zlepšení. Naši svěřenci, ale drama nepřipustili a celkem s chutí si zastříleli. Poslední zápas nás čekali Votice a tento soupeř nám ukázal, že bez bojovnosti se vyhrát nedá. Útočníci velmi málo napadali a když obránci vybojovali míč a chtěli nahrát dopředu, tak buť nebylo na koho, protože se útočníci schovávali za votickýma obráncema a nebo když už přihrávka dopředu přišla, tak se o ni útočníci většinou ani nepoprali. Je smutné, že po tak dlouhé době někteří hráči stále nevědí co mají na hřišti dělat a vlastně se občas i motají ostatním. Chci jen podotknout, že Votice jsou složené z hráčů 2008 a 2009 a dneska nebýt Filipa, tak rozdíl byl o parník. Strašně málo využíváme momentu překvapení, zrychlení hry, překvapení soupeře. Útočníci stále nechápou, že když bráníme, tak si musí stoupnout před vyjíždějícího hráče, což ovšem vyžaduje pohyb a i velmi snadno a naivně se necháme obehrát. Zárověň mi chybí zrychlení po kličce( a vlastně i nějakou kličku vymysled, dovolit si jí...) naběhnout dopředu hráči s míčem, říci si o balón, to vše naše hra postrádala....Závěrem opět velké poděkování za fandění !!

           

Středa 26.4. 2017,  MÚ starší přípravka
Krhanice - SK Benešov     5 : 12

Ve středu jsme odehráli vložené utkání v Krhanicích.
Začátek zápasu se nám moc nepovedl, soupeř byl důraznější a ze začátku také plný sil
a naši kluci se i přes snahu ne a ne prosadit. Za poločasovou remízu 3:3 můžeme
být ještě rádi...O přestávce jsme si s kluky řekli v čem je potřeba se zlepšit, začít víc makat
a přestože to herně nebyla žádná sláva, tak to kluci ubojovali.
I přes celodenní déšť bylo hřiště v Krhanicích ve slušném stavu a také
atmosféra v hledišti byla super...Díky za fandění rodičům, babičkám,
dědečkům jak z SK Benešov, tak i z Krhanic !

Neděle 23.4. 2017,  MÚ starší přípravka
Křečovice - SK Benešov    2 : 15

Naštěstí nám dnes nepršelo, ale zima byla jak v psírně! Hned od začátku jsme ukázali, že se soupeře I přes jeho výškovou a věkovou převahu nebojíme. Ale na gól jsme čekali celkem dlouho, až skóre otevřel Kubík a pak už jsme tam sypali jeden gól za druhým. Dneska musím všechny do jednoho pochválit a akce po kterých padaly góly se musely líbit úplně všem. I přes malé hřiště a drnčivý povrch jsme se prosazovali krásnýma kombinacema. Opět je jen škoda, že soupeř I přes to, že měl 15 dětí, tak trval na hrací době 2x25 a tak I jejich hráči si moc nezahráli, no škoda.
Takže celkově velmi pozitivní hodnocení tohoto víkendu

Sobota 22.4. 2017,  MÚ mladší přípravka - hráno ve Vlašimi
SK Benešov -  FK Senohraby      8 : 1
                             FK Vlašim            18 : 5
                             SK Votice               5 : 6

    Do Vlašimi jsme sebou přivezli deštivé počasí, které nás bohužel provázelo celý turnaj.První zápas jsme začali se Senohraby a bylo vidět, že naše svěřence počasí nerozhodilo a hned jsme se ujali vedení.Senohraby nakonec byli lepší než výsledek a zaslouženě nám dali alespoň čestný gól.Druhý zápas s Vlašimí to už bylo hráno v celkem nepřetržitém lijavci, ale i tak jsme se činili a nastříleli soupeři spousta gólů.Na druhou stranu jsme jich i spousta dostali a nutno říci, že docela zbytečně.Do posledního zápasu jsme vstoupili velmi lehkomyslně a Votice po půli zaslouženě vedli.Druhá půle z naší strany přinesla zlepšení a vývoj jsme otočili v náš prospěch. Bohužel i vlivem naší nezkušenosti v bráněa špatných rozehrávek jsme zápas prohráli.I přes to, že tam bylo spoustu chyb a stále je na čem pracovat, tak jsem s výkonem spokojen.Tento turnaj nám umožnil točit hráče na všech postech a to i v bráně a i velký počet hráčů přispěl k tomu,že jsme nebyli v takovém tempu a občas jsme nevěděli co hrát a jak se říká si i občas lezli do zelí.Stále postrádám větší zrychlení hry, lepší komunikaci a také dnes i obranou fázi a lepší rozehrávku.Ale rozhodně dnes bylo více toho pozitivního a i jsme více slavili vstřelené góly :)          

 

Čtvrtek 13.4. 2017,  MÚ starší přípravka
SK Benešov - Netvořice     24 : 2

Ve čtvrtek jsme předehrávali s Netvořicema a počasí se naštěstí umoudřilo a tak jsme si mohli naplno užít fotbalu. Hned od začátku jsme jsme soupeře nešetřili a než se rozkoukal už prohrával o několik gólů. Pak přišla fáze kdy se soupeř trochu oklepal a začal více útočit, hlavně jejich slečna s pětkou na zádech naše kluky slušlě proháněla a zároveň i velmi dobře bránila. Celkově i přes naší značnou herní převahu se Netvořice snažili, ale naši klucí nechtěli připustit žádné drama. Musím pochválit celý tým jen musíme více zapracovat na oslavách gólů. Oba klucí kteří se vystřídali v bráně neměli moc práce, ale všechny situaci řešili s přehledem a fotbalově. V obraně musím pochválit hlavně Ivoše, který perfektně ukazoval jak vypiloval cvičení z tréninku "Diamant" kdy okamžitě po přihrávce se rozebíhal kupředu a nabízel se a tím jsme soupeře výborně přečíslovali a na hřišti byl jak Kadeřábek. V útoku se činili všichni a spousta gólů padala po krásných přihrávkách, takže celková spokojenost. Zároveň máme i na čem pracovat, stále zbytečně zahusťujeme prostředek, to co jsem chválil i Ivoše, tak u ostatních trochu chybí a musíme se lépe orientovat v soubojích.

Druhá polovina týmu si to ve stejný čas rozdávala na umělce s Poříčím a i tam byla vidět chuť po gólech a vítěztví. Přesně toto jsou zápasy, které potřebujeme, aby si i ostatní mohli vyzkoušet to co děláme na tréninku a začali si věřit. A zároveň měli proti sobě soupeře, kdy když se budou snažit a makat, tak se můžou prosadit. Myslím, že všichni prokázali zase zlepšení, někdo méně a někdo více. Na druhou stranu bylo k vidělí málo přihrávek a hlavně slabá komunikace, což je celkově náš problém, kdy si často dáváme tak dlouho přednost, až nám míč sebere soupeř. Dále bylo vidět, že nám stále dělá problém rozehrávka od brány a držení pozic. Stále necháváme hráče za sebou a někdy se i špatně orientujeme jak po hřišti, tak i v soubojích. Většina týmu byla při střídání udýchaná, což se ale bohužel stále nedá říci o všech. Velkou bojovnost tentokrát předveld Domča s Kubou a zlepšení bylo vidět i na Márovi a Áďovi. Ale posun byl u všech což je velmi pozitivní, takže jestli budeme v tomto duchu pokračovat i dále, tak to bude super. Jak jsem měl možnost mluvit s rodiči a trenérem Poříčí, tak i oni si to u nás užili a určitě si to v brzké době zopakujeme.

Celkově jsem s oběma týmama spokojen za nasazení a bojovnost a hlavně mi udělalo radost probuzení týmu hrajícího s Poříčím. A cením si i toho, že se nám stále více daří implepentovat tréninkové prvky do zápasu.
Věřím, že si všichni užijí a odpočinou během Velikonoc a v úterý se vrátíme do tréninkového procesu s maximálním nasazením.

Čtvrtek 6.4. 2017,  MÚ starší přípravka
SK Benešov -  FK Soběhrdy    4 : 3

Čekal nás velmi těžký soupeř, který v soutěži ještě neprohrál. Od začátku jsme zkusili nečekaný tah a do brány dali Dvořku a jak se ukázalo, tak to bylo správné rozhodnutí. Jednak byl Tom skvělý, ale hlavně bylo vidět, že ho to bavilo a neskutečně si to užíval. Ale i kluci v poli se velmi snažili. Postavili jsme velké hřiště a měli trochu obavu zda to naši kluci zvládnou s o 2 roky starším soupeřem fyzicky, ale obava byla zbytečná. Nejenom, že jsme to fyzicky zvládli, ale hlavně jsme soupeře přehráli fotbalově. Kluci na hřišti odevzdali všechno a bohužel to odnesl Sísa lehkým zraněním a tak naši svěřenci makali i za něho. Dneska nemá cenu vyzdvihovat jednotlivce, protože jsme hráli jako tým a proto diváci mohli vidět spoustu pohledných akcí. Jako trenér jsem s výkonem maximálně spokojen a samozřejmě, že i výhra 4:3 s takto kvalitním soupeřem, kterého musíme taktéž pochválit , zahřeje u srdce. Děkuji klukům za jejich nasazení a bojovnost a za to, že do zápasu dali vše, dneska to byl příklad totálního nasazení :)

 

Neděle 2.4. 2017 turnaj Psáry - 2. místo
SK Benešov -  Poříčí nad Sázavou  9 : 0
                            Kunratice 9 :1
                            Šeberov    2 : 1
                            Psáry        5 : 1
                            Dolní Břežany     4 : 2 ( semifinále )
                            Radonice              0 : 2  ( finále ) 

 

Sobota  1.4. 2017, MÚ starší přípravka
Nespeky - SK Benešov     7 : 9

V sobotu jsme se vydali do Nespek k prvnímu letošnímu MU starší přípravky. Nástup byl z naší stany trochu opatrný, přeci jenom jsme nastupovali proti o dva roky starším hráčům a vzhledem i k velké výškové převaze se ani nelze divit, že naši svěřenci byli vystrašení. Domluvili jsme se na 3x20 minut a ve druhé třetině jsme se již více dostávali do hry a poslední třetinu jsme hru již ovládli my a zaslouženě zápas vyhráli. Je jen škoda, že hřiště bylo jak úzké, tak i krátké takže bylo více soubojů a méně fotbalu. Za sobotní výkon musím zcela jednoznačně pochválit Filipa Mrázka, který byl všude a u všeho. To, že se Filda nebojí, víme, ale mě osobně strašně mile potěšil jak vše řešil fotbalově, vyvážel míče do strany a rozdával krásné přihrávky. Jeho nasazení pomohlo strhnout kluky k lepšímu výkonu.

Nedělní turnaj v Libeři pod hlavičkou Psár začal tím, že jsme snad úplně všichni zabloudili, ale nakonec jsme hřiště našli a to bylo dobře :) . Ve skupině jsme začali třema celkem jasnýma výhrama se skórem 23:2 a jelikož Šeberov vyhrál podobně, tak poslední zápas sliboval drama, což se také potvrdilo. Zápas jsme začali smolným gólem, kdy jsme celkem gentlemansky nechali hrát šeberovskou gólmanku (která byla mimochodem výborná) , která své sólo zakončila střelou z půlky a překvapila i Domču a míč skončil až v síti. Naštěstí nás to nakoplo a kluci začali bojovat a nakonec jsme skvělou gólmanku dvakrát překonali. V semifinále jsme si pak poradili s Břežany a ve finále jsme si to rozdali s Radonicema na který jsme již recept nenašli. Takže nakonec pěkné druhé místo. Také se nám podařilo získat cenu pro nejlepšího střelce turnaje, nicméně Toman tuto cenu dostal díky skvělému týmovému výkonu, protože každý kdo nás sleduje, si musel všimnout, že se kluci čím dál více hledají přihrávkou a to jsem dneska ocenil zejména. Kromě Filipa, který pokračoval ve skvělém výkonu ze soboty musím vyzdvihnout Dvořku. Začíná si čím dál více věřit a to pomáhá nejen jemu, ale i celému týmu.

 

 

Úterý 28.3. 2017

Dnes jsme přivítali k přáteláku tým Střešovic.
Rozdělili jsme tým na dvě skupiny a každý tým odehrál 2 dvacetiminutovky na trávě a dvě na umělce. Hned od začátku bylo vidět, že si každý vzal k srdci naše víkendové hodnocení a kluci na ně vlítli jako vosy.
Celých 80 minut jsme soupeře mačkali a na obou hřištích jasně dominovali. I přes to, že jsme byli výrazně lepším týmem, tak kluky ze Střešovic musím pochválit za to jak se nevzdávali a i přes nepříznivý vývoj stále chtěli hrát.
Tentokrát na všech bylo vidět, že moc a moc chtějí hrát a věřím, že tento zápas jim zase pomohl zvednout sebevědomí. Taktéž jsme mohli vidět, že si kluci konečně zkoušeli a dělali věci, které pilně trénují na tréninkách.
Měli jsme opravdu krásné fotbalové úterý, jen tak dál...

Sobota 25.3. 2017, Neděle 26.3. 2017

Víkend jsme měli rozdělen na sobotní přátelák s U8 a nedělní přátelák s Bohemkou U9, tomu jsme i museli uzpůsobit nominaci.

Začnu tedy sobotou a bohužel musím být velmi kritický a jsem nespokojen s přístupem většiny týmu. Vůbec nechci schazovat úroveň Dráhovců, právě naopak, hráli opravdu skvěle a s velkou pohodou a chutí, ale my jsme jim to velmi usnadňovali. Hned od začátku bylo vidět, že když nejsou v týmu klasický tahouni, tak si s tím ostatní neumí poradit. Rozebírat jednotlivce nechci, každý už ode mně komentář slyšel ihned po zápase, ale pochválim Štěpána a Adama. Oni dva byli jediný kdo si za 80 minut odehraných říkali o střídání, protože tam nechali všechno. Zatímco ostatní I kdyby jsme hráli až do večera, tak unavení prostě nebudou. Co je na tom ovšem smutné je, že jsme nebyli schopni ani vyhrávat souboje a na hřišti jsme chvilkama prostě nebyli a někdo tam nebyl po celý zápas. Bylo tam I pár světlých chvilek, ale bohužel těchto chvilek bylo zatraceně málo. Chci ještě doplnit, že tohle začíná doma a na tréninkách. Ale v první řadě musí chtít kluci a to sami , při fotbale to na ně volat již nemá cenu, jestliže samotní necítí, že je potřeba máknout a nevadí jim, že jim děti o rok mladší dávají na zadek, tak je to velmi smutné. Závěrem doplním, že jsme tento přátelák prohráli a i když nakonec né až takovým rozdílem, tak pro mě to byla prohra na plné čáře!!!

Nedělní přátelák s Bohemkou se mi hodnotí o poznání lépe a není to pouze díky vítězství. Ale proto, že jsme s takovýmto kvalitním soupeřem drželi krok a chvílema to byl moc pěkný fotbal. Trochu to bylo stížené, protože 5+1 na této malé umělce vytváří prostor více než pro fotbal tak pro souboje. Celkově jsem spokojen, nicméně jakmile se nedaří jednotlivci, tak I tady bylo vidět jak se to negativně projeví na celým týmu. Což se u nás projevilo hned ve druhé dvacetiminutovce, kdy jsme v bráně neměli jistotu a po třech velmi laciných gólech na všechny padla deka a dlouho trvalo než jsme se opět zvedli. Ale kluci to nevzdali a bojovali a to je to pozitivní. A to je ten hlavní rozdíl oproti sobotě. To jak kluci moc chtěli bylo vidět třeba na Filipovi P., který přesto, že vinou nějaké nemoci, která se o něj pokouší,tak sotva stál na nohou, tak tvrdošíjně prostě chtěl hrát.

Takže se smíšenýma pocitama, ale důvěrou že bude líp zakončuji víkendové hodnocení.
Taktéž děkujeme a chválíme Benešovský U8 a Bohemku U9 a těšíme se na další zápasy

Sobota 18.3. 2017 - turnaj Balkap Cup, starší přípravka, 5. a 6. turnaj
CELKOVÝ VÍTĚZ BALKAP CUPU 2016/2017 je SK BENEŠOV 08 !!!
SK Benešov - Psáry       4 : 2
                           Bene 07    1 : 3
                           Hradiště     4 : 4
                          Kamenný Přívoz  5 : 0
                          Psáry                  3 : 4
                        Balkap                  5 : 1
                        Hradiště               7 : 1
V sobotu nás čekal poslední turnaj ze série turnajů Balkapu.
Dopolední část jsme začali zaslouženou výhrou s Psárama. Pak nás čekali benešovské 07 a celkem zbytečně jsme do zápasu vstoupili ustrašeně. Bohužel když jsme se zbavili strachu, tak už jsme prohrávali 0:2 a sedmy, které hrály velmi pěkně, zápas již dotáhly do vítězného konce. Následný zápas s Hradištěm byl jak na houpačce a po remíze jsme v penaltové loterii prohráli. Poslední dopolední zápas s Kameňákem byl jasně v naší režii.
Odpolední část jsme pak zahájili smolnou prohrou s Psárama a turnaj zakončili jasnýma výhrama s Balkapem a Hradištěm. Nakonec jsme celý tento turnaj vyhráli, což v kontextu, že soupeři byli 07 posilováni hráči ještě o další rok staršími,zahřeje.
Osobně mám, ale než z vítězství radost z naší hry. Vždy jsme dokázali reagovat i na nepříznivý vývoj. Jasně, že tam bylo spousta chyb, nepřesností a kluci byli občas vystrašení, ale nakonec to vždy překonali a to je důležité. Asi by nebylo fér někoho vyzdvihovat, každý v týmu má svoji roli, ale sobotní výkon Domči Janovce zmínit musím. Jako nejmladší z celého turnaje za svou chytrost a nebojácnost zaslouží velkou pochvalu. Všichni ostatní zaslouží samozřejmě pochvalu taktéž a myslím, že každý kdo v sobotu v esku byl, tak viděl spoustu krásných fotbalových momentů.
Druhá polovina týmu odehrála v sobotu přátelské utkání se starší přípravkou  Týnce nad Sázavou. První dvacetiminutovku jsme si zvykali na palubovku, balón nám odskakoval od nohou, ale časem se to lepšilo...Kluci a Nikča si zahráli skoro 2 hodiny, za bojovnost a nasazení velká pochvala.   

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------             

Sobota 4.3. 2017 - turnaj S - Centrum,  Benešov,  4. místo
SK Benešov -  Kolovraty               5 : 4
                            Týnec                      8 :1
                            Vlašim                     6 :2   ( vítěz turnaje )
                           Kamenný Přívoz   0 : 3
                          Viktoria Žižkov        0 : 2

Tentokrát jsme do turnaje nevstoupili nejlépe. S Kolovraty jsme sice vyhráli, ale zatímco my jsme na jeden gól potřebovaly 3 šance, tak soupeř přesto, že byl na naší polovině asi jen 6x, tak z toho dal 4 góly. Další zápas s Týncem sice výsledkově ukazuje na snadnou výhru, ale i tak jsme dělali spoustu chyb a opět spousta šancí neproměnili. Asi nejhezčí zápas byl s Vlašimí, kdy se nám naopak dařilo skoro vše a jasně jsme dominovali. Následující dva zápasy, ale ovšem opět ukázaly, že nás turnaj nezastihl v nejlepší formě. V obou zápasech jsme měli asi i trochu navrch a šancí jsme měly spoustu, ale proti rychlé obraně a výborným gólmanům jsme se prosadit nedokázali. Naproti tomu soupeř nás tvrdě trestal za naše chyby a proto i zaslouženě vyhrál.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 25.2. 2017 - turnaj Říčany -  3. místo
SK Benešov - Dolní Jirčany         3 : 1
                             SK Libuš               1 : 1
                              Světice                 0 : 0
semifinále        Obříství                  0 : 0   ( 2 : 3 na penalty)
o 3. místo          Světice                  3 : 0
V sobotu nás čekal třetí po sobě jdoucí turnaj v Říčanech. Sice jsme tentokrát vypadli v semifinále na penalty, ale nakonec jsme si odvezli bronzové medaile. Tentokrát jsme se přesvěčili jak moc platí pravidlo, že když nedáš gól, tak nemůžeš vyhrát. Celkově jsme v semifinále sice soupeře nepustili za půlku, ale gól jsme prostě nedali. I tak jsme zanechali v Říčanech pěkný dojem. Na třech turnajích jsme odehráli 16 zápasů a v normální hrací době jsme nenašli přemožitele.
V neděli nás ovšem čakala větší výzva a to SK Slavia Praha. Hráli jsme v hale na Hanspaulce systémem 5+1. První dvacetiminutovka nás velmi mile překvapila vyhráli jsme jí 4 ku 2. Další 4 dvacetiminutovky již ovšem byly v režii Slávky. Byl to soupeř, který nám ukázal kde jsou naše slabiny a uštědřil nám lekci z produktivity. Zatím co naše tempo po první dvacetiminutovce výrazně klesalo, tak soupeř končil ve stejném tempu jak začal. Soupeř byl rychlejší, přesnější a výborně četl a trestal naší slabou a naivní rozehrávku, avšak když si zhodnotíme s jakým soupeřem jsme hrály, tak musím kluky pochválit. Pro nás to byla skvělá příležitost a věřím, že nás přesně takovéto zápasy posouvají dopředu. A I závěrečná děkovačka rodičům jasně ukázala, že I přes celkovou prohru měli jak klucí, tak I rodiče pěkný zážitek a zápas si užili.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sobota 18.2. 2017 - turnaj Říčany -  1. místo
SK Benešov -  Týnec nad Sázavou    3 : 0
                             Admira Praha I             1 : 1
                             Bohnice                          0 : 0
semifinále       Admira II                            2 : 1
finále                Bohnice                            1 : 0

Tento víkend se shrnutí píše velmi dobře....Nejprve jsme v sobotu dopoledne přivítali Tábosko. S tímto sympatickým soupeřem jsme se potkali již potřetí a všechny předchozí souboje byly velmi vyrovnané. Nejprve jsme začali systémem 5 +1 kde jsme měli jasně navrch. Byli jsme lepší v soubojích, důrazu, v rychlosti a celkem se dařily i nahrávky, které ústily v krásné akce. V polovině jsme přešli na systém 4+ 1 a to soupeři vyhovovalo více a dostával se více do hry. I tak jsme ale byly dále lepším týmem. Nezklamali ani kluci, kteří se vystřídali v bráně - zejména Doksy se přímo překonával....  Po obědě navazoval turnaj mladší přípravky v Říčanech, který jsme stejně jako před týdnem vyhráli. Na turnaji jsme se  prezentovali týmovým výkonem a bojovností. Ve finále jsme soupeře tlačili a tlačili až to Sísa do té brány  dotlačil.... Všichni děti zaslouží za sobotní zápasy velkou pochvalu!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

 

 

Neděle 12.2. 2017 - turnaj Říčany - 1. místo
SK Benešov -  Cholupice       1 : 0
                            Admira Praha  2 : 2
                           Tuklaty               2 : 1
                            Šestajovice     1 : 1
                            Čechtice            4 : 1
                            Admira2             4 :1
Neděle 12.2. 2017 - turnaj Balkap Cup, starší přípravka - 2. místo
SK Benešov -   Psáry            2 : 0
                             Balkap          3 : 4
                             Hradiště        3 : 2   

Tento víkend jsme měli opět zpestřen fotbalem....V sobotu jsme zavítali do Prahy na hřiště Tempa, kde jsme hráli na dvou hřištích 4 x 15 min. V krásném areálu a nové umělce jsme hráli se stejně starým soupeřem , cožn jsme si moc užili, ale opět se ukázaly i naše slabiny...Z naší strany byla spousta povedených akcí, které si zaslouží pochvalu a opravdu oboustranně bylo na co koukat. Ale opět bylo vidět, že na rychlé tempo soupeře někteří hráči jen velmi těžko reagovali...Stále nám dělá problém číst soupeřovu rozehrávku, předvídat a držet si posty. Naštěstí bylo ale více povedených akcí  a ze hřiště Tempa jsme si odváželi příjemné pocity.

V neděli jedna polovina vyrazila na turnaj do Říčan. Začátek turnaje bylo poněkud neučesaný a chyběl nám větší klid v koncovce. Postupně se kluci rozehráli a turnaj zaslouženě vyhráli bez jediné prohry....Snad tento turnaj pomůže klukům k nabrání většího sebevědomí...Druhá parta hrála ve stejný čas v Benešově turnaj Balkap starší přípravky a zaslouží všichni do jednoho velkou pochvalu za předvedenou hru i bojovnost.  Na závěr poděkování rodičům za příkladné fandění !!   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle  5.2. 2017 - turnaj Balkap Cup, starší přípravka - 5. místo
SK  Benešov - SK Psáry                3 : 4
                              Hradiště                2 : 5
                              Balkap                   1 : 3
                            Kamenný Přívoz   1 : 6

Pro dnešní kolo Balkap Cupu starší přípravky jsme měli značně pozměněnou sestavu , což se bohužel negativně podepsalo nad výkonem celého mužstva. Není vše jen negativní, přeci jenom hrajeme proti starším soupeřům, ale bohužel kvalitou  a nábojem to opravdu nebylo ono. V této kategorii nedůraz, kterého bylo opravdu hodně soupeři tvrdě trestají a na druhé straně jsme měli v některých pasážích i kopec smůly, kdy nám to tam ne a ne spadnout... Na závěr bych chtěl vyzvednou jedno jméno a to výkon Davči, který se pral jako pravý kapitán - škoda že někteří, kteří byly v tu chvíli na střídačce, tak se vlivem jiných zájmů než zájmem o hru jeho výkonem neinspirovaly.....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Neděle 15.1. 2017 - turnaj Balkap Cup, starší přípravka -  1. místo
SK Benešov -    SK Psáry                  1 : 0
                              Balkap                      3 : 0
                             SK Benešov 07        0 : 1
                              Hradiště                    3 : 0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 15.1. 2017 -  turnaj S - Centrum, Benešov - 4. místo
SK Benešov  -  Štěchovice               1 : 2
                            Příbram B                  0 : 8
                            Příbram A                  1 : 4
                           Kamenný Přívoz       4 : 2   
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota  7.1. 2017 - turnaj Balkap Cup, starší přípravka -  1. místo
SK Benešov -     SK Psáry                    2 : 0
                              Balkap                         2 : 1
                              Kamenný Přívoz       3 : 1
                              Aritma Praha             6 : 0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------             
Neděle 18.12. 2016 - turnaj Balkap Cup, starší přípravka - 3. místo
SK Benešov     -    SK Psáry                   2 : 1
                                 Balkap                       1 : 0
                                 Kamenný Přívoz      2 : 4
                                 Hradiště                     1 : 3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 26.11. 2016 - turnaj Říčany - 3. místo z 8
SK Benešov       -    Praga Vysočany     0 : 1
                                   Kamenný Přívoz     4 : 0
                                    Dolní Jirčany          3 : 0
semifinále              Ústí nad Labem        0 : 3
o 3. místo               Slavia Praha              3 : 1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 20.11. 2016 - turnaj S - Centrum - 1. místo ze 6   
SK Benešov - FK Sázava                  7 : 1
                          FC Vlašim                   4 : 3
                         TJ Kamenný Přívoz  5 : 2
                        SK Slavia Praha           6 : 5
                         FK Pardubice              2 : 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Sobota  5.11. 2016 - 11. kolo starší přípravka
SK Benešov - Krhanice          14 : 3   ( 3 : 1 )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 29.10. 2016 - 10. kolo starší přípravka
Olbramovice - SK Benešov    4 : 21   ( 1 : 11 )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 23.10. 2016 - 4. kolo mladší přípravka - hráno v Benešově
SK Benešov - Maršovice       16 : 2
                          Olbramovice     8 : 1
                           Votice               10 : 6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 22.10. 2016 - 9. kolo starší přípravka
SK Benešov - Ostředek         5 : 5  ( 3 : 0 )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle  16.10 2016  -  8. kolo starší přípravka
Teplýšovice - SK Benešov    6 : 7  ( 5 : 2 ) 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle  9.10. 2016 -  3. kolo mladší přípravka - hráno v Olbramovicích
SK Benešov - Maršovice     10 : 3
                         Olbramovice    5 : 5
                          Votice               6 : 7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 8.10 2016  -  7. kolo  starší přípravka
SK Benešov - Křečovice    12 : 3  ( 5 : 2 )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 1.10. 2016  -  6. kolo starší přípravka
Netvořice - SK Benešov     1 : 21   ( 1 : 12 )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 1.10. 2016 - 2. kolo mladší přípravka - hráno ve Voticích
SK Benešov - Maršovice     15 : 0   
                         Olbramovice  12 : 2
                          Votice              10 : 5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
 
Středa 28.9. 2016 - Ondrášovka - kvalifikace
SK Benešov -     MFK Trutnov   1 : 1              MFK Vyškov     2 : 2
                               SK Prostějov   4 : 2              SK Cidlina         4 : 1
                                Jihlava             1 : 0               Bohemians      1 : 2
                                Teplice             3 : 4               Havlíčkův Brod 4 : 1
                                Baník Most      4 : 3
Pořadí : 1. Teplice 21 b., 2. Vyškov 19 b., 3. Vyškov 18 b., 4. Bohemians 18 b.,
5. SK Benešov 17 b., 6. Trutnov 12 b., 7. Jihlava 9 b., 8. Prostějov 8 b.,
9. Most 7 b., 10. Havlíčkův Brod 1 bod ( postupují čtyři týmy )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 
  Sobota 24.9. 2016 - 5. kolo starší přípravka
FK Soběhrdy - SK Benešov       5 : 1   ( 1 : 0 )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 18.9. 2016 - turnaj Říčany - 4. místo
SK Benešov  -  SK Šestajovice    5 : 4                               SK Kladno          5 : 7
                             FK Říčany            2 : 3                               FK Brandýs        2 : 4
                              FK Radošovice  4 : 3                               SK Slavia            2 : 12
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 17.9. 2016 - 4. kolo starší přípravka
SK Benešov - Nespeky    10 : 1  ( 5 : 0 )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 11.9. 2016 - 1. kolo mladší přípravka, hráno v Maršovicích
SK Benešov - Maršovice         25 : 0 (14 : 0 )
                          Olbramovice    14 : 1  ( 4 : 0 )
                          Votice                   9 :7   ( 4 : 5 ) 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 10.9. 2016 - 3. kolo starší přípravka
FK Pyšely - SK Benešov   2 : 9  ( 2 : 3 )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Středa 7.9. 2016 - 2. kolo starší přípravka
SK Sedlec Prčice - SK Benešov  5 : 5  ( 3:2 )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Čtvrtek 1.9. 2016 - 1. kolo  starší přípravka
SK Benešov - JAWA Pecerady   8 : 8 (3:3)
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 19.6. 2016 - JAWA CUP 2016, Pecerady -   1. místo z 8 týmů
SK Benešov - Pecerady             5 : 3
                          Neveklov             5 : 0
                         Maršovice            6 : 0
semifinále :   Ratměřice             3 : 3    postup na penalty
finále         :    Nespeky                4 : 3       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 12.6. 2016  -  MU - 5. kolo, skupina A ( hřiště Votice )
SK Benešov -  Votice          4 : 10
                            Pyšely         8 : 1
                            Netvořice  12 : 1  
                            Načeradec 10 : 5

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 12.6. 2016 - MU - 5.kolo, skupina C ( hřiště Pravonín )
SK Benešov II  - Pravonín    3 : 13
                               Poříčí          3 : 5
                              Vlašim         1 : 5 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 11.6. 2016 - turnaj Luďka Zelenky, Český Dub  -  2. místo ze 16 týmů
SK Benešov -  FK Kolín                  4 : 1
                          FA Petra Voříška    9 : 1
                          FK Mladá Boleslav 5 : 0
                          Bohemians 1905     3 : 2
                          České Budějovice   4 : 0
                         Motorlet Praha           5 : 0
                         Ústí nad Labem         4 : 2
finále : SK Hradec Králové               0 : 1 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 5.6. 2016 - MU - 4.kolo, skupina C (hřiště Poříčí ) 
SK Benešov - Poříčí             3 : 4
                           Pravonín      3 : 9
                            Vlašim          3 : 6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 29.5. 2016 - MU - 4.kolo, skupina A ( hřiště Pyšely )
SK Benešov - Načeradec       2 : 2
                           Pyšely              3 : 4
                           Votice               6 : 5
                            Netvořice        6 : 3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 22.5. 2016 - MU - 3.kolo, skupina A ( hřiště Načeradec )
SK Benešov - Načeradec          8 : 4
                           Pyšely                 3 : 4
                          Votice                   4 : 7
                          Netvořice             5 : 5 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 14.5. a neděle 15.5. 2016 - Ondrášovka Cup 2016 - 17. místo z 26 týmů, kategorie U8
SK Benešov :  České Budějovice 1 : 3, Liberec 2 : 5, Ostrava 2 : 4, Žilina 3 : 0, Ústí n L.  2 : 1,
                          Jablonec 3 : 0, Prostějov 2 : 0,  Hlinsko 3 : 0, Vyškov 1 : 1, Sparta 1 . 3, Slavia 1 : 4,
                          Dukla 1 : 2,  Brno 4 : 0, Jihlava 2 : 2, Tempo 5 : 1, Táborsko 5 : 4,
                          Pardubice   1 : 3, Strakonice 3 : 7    
 více na : www.ondrasovkafotbal.cz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                               
Neděle 8.5. 2016 - MU - 2.kolo, skupina A ( hráno v Benešově )
SK Benešov -  Načeradec     5 : 6
                            Pyšely            7 : 5
                            Votice             5 : 7
                            Netvořice       7 : 5

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 7.5. 2016 - MU - 3.kolo, skupina C ( hráno v Benešově )
 SK Benešov -  Pravonín       4 : 10
                            Vlašim            8 : 0
                             Poříčí             3 : 11                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 24.4. 2016 - MU - 1.kolo, skupina A ( hráno v Netvořicích )
SK Benešov - Načeradec   8 : 6
                             Pyšely            2 : 2
                             Votice             1 : 5
                             Netvořice       9 : 6

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 23.4. 2016 - MU - 2.kolo, skupina C ( hráno v Benešově )
SK Benešov - Pravonín      5 : 7
                          Poříčí            1 : 3
                         Vlašim           7 : 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Sobota 16.4. 2016 - MU -  1. kolo, skupina C ( hráno ve Vlašimi )
SK Benešov - Pravonín       6 : 2
                           Poříčí             1 : 6
                           Vlašim            4 : 7
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 19.3. 2016 - turnaj Kochánky  - 2. místo ze 13
SK Benešov - Brandýs II          4 : 0
                          Xaverov II          5 : 2
                         Brandýs II           3 : 0
                         Xaverov II           7 : 0
                        Brandýs I            1 : 0    
                       Xaverov I              2 : 3 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Neděle 13.3. 2016 - turnaj Odolena Voda - 1. místo ze 6
SK Benešov -  FK Mladá Boleslav      3 : 0
                           FK Dukla Praha            2 : 1
                           Praga Vysočany          0 : 0
                          Praga Vysočany II         3 : 1
                          Admira Praha                 3 : 1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 12.3. 2016 - turnaj S - Centrum - 5. místo ze 6
SK Benešov -  Vlašim                       2 : 5
                           Kamenný Přívoz      3 : 6
                          Viktoria Plzeň A         1 : 4
                          Viktoria Plzeň B         1 : 4
                          Týnec nad Sázavou  1 : 1 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 5.3. 2016 - turnaj Radotín - 7. místo z 8
SK Benešov  -  Dukla Praha dívky    1 : 3
                           SKP Rakovník             2 : 3
                           Štěchovice                   1 : 3
                           FAAZ Praha                  1 : 2
                            Praha Řepy                  3 : 1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 28.2. 2016 - turnaj Ovčín -  5. místo ze 6
SK Benešov  -    Zličín                    0 : 2
                             Aritma Praha       2 : 2
                              Dukla Praha        3 : 3
                             Viktoria Žižkov    1 : 2
                             Union Vršovice    0 : 3
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 21.2. 2016 - turnaj Jesenice - 4. místo ze 6
SK Benešov - Kamenný Přívoz    0 : 2
                           Kunratice                1 : 1
                           Jesenice                  1 : 1
                           Dolní Břežany         0 : 0
                           Cholupice                2 : 0

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 14.2. 2016 - turnaj Hamr - r.2007 - 5. místo z 5
 
SK Benešov -  Březiněves    1 : 2
                            Aritma             1 : 0
                           Temposauři    1 : 2
                           Tempodraci    0 : 4

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 7.2. 2016 - turnaj Hagibor, Praha - 4. místo ze 7
SK Benešov - Čechie Dubeč         4 : 2
                           Vysočina Jihlava   2 : 4
                           Horní Měcholupy   3 : 2
                            Roudnice n. L.       1 : 3
                           Bohemians 1905     1 : 4
                           Dukla Praha             2 : 1
 1.Bohemians, 2. Jihlava, 3. Roudnice, 4. SK Benešov, 5. Dukla, 6. Měcholupy, 7. Dubeč
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sobota 9.1. 2016 - turnaj S - Centrum, Benešov - 1. místo ze 6
SK Benešov -  Kamenný Přívoz         5 : 3
                           FK Štěchovice             6 : 1
                            Bohemians Praha      3 : 3
                           Slavia Praha dívky      7 : 0
                            FK Říčany                     6 : 2
 1. SK Benešov, 2. FK Štěchovice, 3. Bohemians 1905, 4. Kamenný Přívoz, 5. Říčany, 6. Slavia
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle  20.12. 2015 - turnaj Vlašim - 5. místo ze 6
SK Benešov - Vlašim II                         1 : 1  ( Mrázek )
                          Vlašim I                          0 : 1
                          Bohemians 1905         2 : 2  ( Janda 2 )
                          Beroun                           1 : 0  ( Mrázek )
                          Kamenný Přívoz           0 : 2

1. Boheminas 13b, 2. Vlašim 7b, 3. Beroun 6b, 4. Kamenný 6b, 5. SK 5b, 6. Vlašim II 5b 

                  

Sobota 21.11. 2015 - turnaj Příbram -   1. místo z 5
SK Benešov - FK Příbram             5 : 0  ( Čepera 2, Orsák, Mrázek, Janovec )
                           Kamenný Přívoz   1 : 1  ( Mrázek )
                          SK Hořovicko         3 : 1  ( Bohata, Čepera, Janovec )
                           FK Zdice                  1 : 2  ( Janovec )
Sobota 21.11. 2015 - turnaj Dařbož - 2. místo
SK Benešov - Pecerady A                  3 : 1 a 3 : 1 ( Dvořák 3, Janda, Drahotová, Brejla )
                           Pecerady B                  1 : 1 a 3 : 3 ( Dvořák 3, Janda )
                           Poříčí nad Sázavou    0 : 2 a 1 : 3 ( Plíšek )
Neděle 15.11. 2015 - turnaj S - Centrum, Benešov   -  3. místo ze 6
SK Benešov -  Vlašim         4 : 6 ( Janovec 2, Mrázek, Čepera )
                           Jesenice    7 : 1 ( Čepera 2, Janovec 2, Janda, Sisel, Mrázek )
                            Příbram A   7 : 2 ( Orsák 2, Čepera 2, Novák, Mrázek, Sisel )
                            Příbram B   7 : 1 ( Orsák 3, Sisel, Novák, Zeman, Čepera )
                             Plzeň           2 : 3 ( Čepera, Orsák ) 
 
Neděle 8.11.2015 - turnaj Odolena Voda  -   6. místo ze 6
SK Benešov -  FK Satalice     1 : 4 ( Čepera )
                            FK Brandýs   1 : 8 ( Bohata )
                            Litoměřice      1 : 2 ( Mikolášek )
                            Neratovice      0 : 9  
                            Zličín                0 : 6 
Neděle 11.10. 2015 - okresní přebor, 5. kolo
SK Benešov I -  Pyšely      3 : 3  (Čepera 2, Janovec )
                             Nespeky   2 : 6  ( Janovec, Čepera )
                             Poříčí nad Sázavou  4 : 3 ( Čepera 2, Drahotová, Dvořák ) 
Neděle  4.10. 2015 - okresní přebor, 5. kolo
SK Benešov II - Pecerady A          5 : 6  ( Říha 3, Vondrák, Brejla )
                              Pecerady B         9 : 2  ( Brejla 2, Plíšek 2, Říha 2, Mikolášek, Zeman, Bohata )
                              Struhařov           13 : 0 ( Brejla 3, Zeman 3, Vondrák 3, Plíšek 2,  Bohata, Říha )
 
Sobota 3.10. 2015 - okresní přebor, 4. kolo
SK Benešov I -  Poříčí nad Sázavou  7 : 5  ( Janovec 5, Orsák, Čepera )
                             Nespeky                     10 : 2  ( Orsák 3, Mrázek 2, Čepera 2, Janovec 2, Dvořák )
                              Pyšely                          1 : 0  ( Dvořák )
Pondělí 28.9. 2015 - turnaj Kosmonosy
SK Benešov -  Milovice   4 : 2  ( Čepera 3, Janovec )
                            Kolín         2 : 2 ( Ebenstreit, Janovec ) 
                            Satalice     2 : 4 ( Čepera, Janovec )
                            Brandýs    1 : 3 ( Brejla )
                            Zličín          3 : 4 ( Říha, Čepera, Janovec )
                           Jesenice    2 : 1 ( Mikolášek, Ebenstreit ) 
 
Sobota 26.9. 2015 - okresní přebor, 4. kolo
SK Benešov II - Pecerady A    7: 5 ( Čepera 2, Orsák, Mrázek, Bohata, Vondrák, Mikolášek )
                             Pecerady B    10 : 0 (  Vondrák 5, Mrázek 2, Ebenstreit 2, Říha )
                             Struhařov        18 : 0 ( Vondrák 5, Mrázek 5, Ebenstreit 2, Čepera 2, Orsák 2,                                                                                Mikolášek, Říha ) 
 
Neděle 20.9. 2015 - okresní přebor, 3. kolo
SK Benešov II -  Pecerady A   8 : 6  ( Mrázek 4, Janovec 3, Drahotová )
                              Pecerady B    2 : 0  ( Bohata, Drahotová )
                             Struhařov      16 : 0  ( Janovec 6, Doksanský 4, Mrázek 3, Říha 2,  Ebenstreit )            
 Neděle 20.9. 2015 - okresní přebor, 3. kolo
SK Benešov I  -  Pyšely     6 : 6  ( Orsák 4, Brejla, Janda )
                               Nespeky  2 : 7  ( Brejla, Novák )
                                Poříčí       3 : 8  ( Orsák 2, Dvořák )

Neděle 13.9. 2015 - okresní přebor, 2. kolo

SK Benešov I - Pyšely        2 : 2  ( Čepera 2 )

                          Nespeky    13 : 1  ( Janovec 3, Orsák 3, Janda 2, Čepera 2,  Sisel,  

                                                        Drahotová, Mrázek )

                          Poříčí           6 : 5  ( Janovec 3, Mrázek, Janda, Orsák )  

Neděle 13.9. 2015  - okresní přebor , 2. kolo

SK Benešov II - Pecerady I   1 : 3  ( Dvořák )

                           Pecerady II   9 : 1( Dvořák 3, Říha 2, Vondrák, Doksanský, Ebenstreit, Bohata) 

                          Struhařov     22 : 0 ( Dvořák 6, Vondrák 4, Plíšek 4, Doksanský 3, Zeman 3,                                                                    Ebenstreit 2)

Neděle 6.9. 2015 - turnaj Kochánky

SK Benešov - Hradec Králové  2 : 0  ( Novák, Mrázek )

                         Xaverov              2 : 3  ( Janovec, Čepera )

                         Vršovice              1 : 4  ( Čepera ) 

                          Most                    2 : 3  ( Janovec, Orsák )

                         Mladá Boleslav   2 : 0  (  Mrázek, Dvořák )  

                         Brandýs               0 : 4

                         Bílovec                 5 : 4  ( Plíšek, Orsák, Janovec, Čepera, Dvořák )            

Sobota 5.9. 2015 - okresní přebor, odpolední turnaj, 1. kolo

SK Benešov II - Pecerady I      5 : 4 ( Čepera 2, Mikolášek, Novák, Janda )

                           Pecerady II   16 : 0 ( Plíšek 5, Čepera 5, Janda 2, Dvořák 2, Novák, Brejla )

                          Struhařov       22 : 1 ( Dvořák 6, Čepera 5, Janda 4, Doksanský 3, Plíšek 2,                                                                        Brejla, Novák )

Sobota 5.9. 2015 - okresní přebor, dopolední turnaj, 1. kolo

SK Benešov I - Pyšely     0 : 6

                        Nespeky   5 : 8 ( Ebenstreit 2, Drahotová, Janovec, Orsák )

                        Poříčí        4 : 3 ( Janovec 2, Mrázek, Ebenstreit )  

 

Sobota 20.6. 2015 - MINI CUP, Praha

SK Benešov tygři : Březíněves       5 : 2  ( Novák 2, Mrázek, Drahotová, Čepera )

                              Admira Praha   7 : 0  ( Mrázek 2, Janovec 2, Čepera 2, Mikolášek )

                               Benešov lvi       2 : 1  ( Čepera, Mrázek )

  semifinále :          Viktoria Žižkov  3 : 2  ( Mrázek 2, Čepera )

  finále :                  Ďáblice              3 : 0  ( Janovec 2, Čepera )

tým SK Benešov tygři obsadil 1. místo 

SK Benešov lvi :    Kunratice            0 : 4

                               Kolovraty            2 : 0  ( Sisel, Říha )

                              Benešov tygři      1 : 2 ( Orsák )

                              ČAFC  Praha       3 : 4  ( Ebenstreit, Sisel, Orsák )

                              Březiněves           2 : 0  (  Říha, Brejla )

tým SK Benešov obsadil 7. místo          

Neděle 7.6. 2015 - MINI CUP, Praha

SK Benešov tygři :  Junior Praha      1 : 0 ( Novák )

                               Viktoria Žižkov   1 : 2  ( Dvořák )

                               Union Vršovice  2 : 3  ( Drahotová, Dvořák ) 

                               Březiněves         3 : 1 ( Dvořák 2, Janda )

                                Admira Praha     2 : 1  ( Dvořák 2 )

                  tým SK Benešov tygři obsadil 2. místo

SK Benešov lvi :     Lipence        0 : 5

                               Podolí           8 : 0 ( Mrázek 3, Orsák 2, Sisel, Čepera, Brejla )

                               Dukla JM      6 : 0 ( Čepera 2, Mikolášek, Mrázek, Sisel, Orsák )

                               Jesenice       4 : 0 ( Mrázek 3, Čepera )

                              Aritma           2 : 0 ( Mrázek, Čepera )

                       tým SK Benešov lvi obsadil 2. místo      

 

Neděle 24.5. 2015 - MINI CUP, Praha

SK Benešov tygři : Admira Praha    3 : 2 ( Janovec 2, Mrázek )

                              Háje SOS          4 : 2 ( Janovec 3, Janda )

                              Viktoria Žižkov   1 : 2  ( Brejla )

                              Kolovraty             4 : 1 ( Janovec 2, Mrázek, Brejla )

                              Březiněves           3 : 1 ( Janovec 2, Brejla )

                   tým SK Benešov tygři obsadil 1. místo

SK Benešov lvi  :   Aritma Praha        0 : 2

                              Dukla Praha          0 : 9

                              Admira Praha        2 : 6 ( Čepera, Orsák )

                              AFK Podolí            2 : 2  ( Čepera, Sisel )

                              Lipence                  0 : 3

tým SK Benešov tygři obsadil 6. místo 

 

Pátek 8.5. 2015 - MINI CUP, Praha

SK Benešov Tygři :  Junior Praha  2 : 1 ( Dvořák, Orsák )

                                 Kunratice        4 : 0  ( Orásk, Dvořák, Brejla, Říha )

                                 SK Ďáblice      5 : 2  ( Dvořák 3, Janda, Říha )

                                 Admira Praha   4 : 1 ( Orsák 2, Dvořák, Janda )

                                 TJ Březiněves   2 : 2 ( Orsák 2 )

           tým SK Benešov tygři obsadil 1. místo

SK Benešov Lvi : Aritma Praha        2 : 2 ( Janovec, Sisel )

                            Admira Praha       2 : 3 ( Čepera 2 )

                           Union Vršovice      1 : 1 ( Čepera ) 

                            Lipence                 1 : 5 ( Janovec )

                           FK Podolí               3 : 1 ( Mrázek 3 )

                tým SK Benešov lvi obsadil 4. místo      

     

Sobota 25.4. 2015  -  MINI CUP, Praha

SK Benešov Lvi : Admira Praha     1 : 0  ( Čepera )

                            Kunratice            6 : 0  ( Mrázek 3, Čepera 2, Drahotová )

                            ČAFC Praha      5 : 1  ( Mrázek 2, Čepera 2, Novák )

                             Lipence             6 : 1 ( Drahotová 2,Vondrák,Mrázek,Janovec,Čepera )

                            Březiněves        4 : 3 ( Janovec 3, Čepera )

                           Králův Dvůr        6 : 0 ( Čepera 3, Janovec 2, Novák )

                tým SK Benešov lvi obsadil 1. místo

SK Benešov tygři : Kolovraty           2 : 0 ( Sisel, Dvořák )

                              Háje SOS           5 : 0 ( Janda 2, Dvořák 2, Brejla )

                             Viktoria Žižkov      0 : 3

                             Admira Praha Ding 2 : 1 ( Zeman, Ebenstreit )

                             ČAFC Praha II        6 : 0  ( Janda 3, Dvořák, Orsák, Ebenstreit )

                             Viktoria Plzeň         1 : 2  ( Sisel )

         tým SK Benešov tygři obsadil 3. místo   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle  15.3. 2015 - S - CENTRUM , Benešov

SK Benešov :  naše týmy obsadily 3. a 5. místo

 

Neděle 8.3. 2015 - HAMR Praha

SK Benešov :   ABC  Braník    4 : 4                 Tempo Praha B   8 : 3

                        Bohemians B  11 : 3                Dukla Praha       15 : 0

                       Tempo Praha A  7 : 3         finále : Bohemians A   8 : 3

                   náš tým obsadil 1. místo

Sobota 28.2. 2015 - Selec Prčice

SK Benešov  :  Sedlčany   6 : 0,  6 : 0,  5 : 2

                         Votice       4 : 0,  4 : 0,  4 : 0 

 

Neděle 22.2. 2015 - Vlašim

SK Benešov :  Vlašim B               2 : 0 ( Zeman, Mrázek )

                         Vlašim A              0 : 3

                         Kamenný Přívoz  1 : 2  ( Čepera )

                         SK Slavia Praha   3 : 1  ( Čepera 2, Janovec )

                         Říčany                  1 : 3  ( Drahotová )

                 náš tým obsadil 5. místo 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 7.2. 2015  -  Jesenice

SK Benešov :  Plzeň   0 : 3

                        Vlašim 1: 3 ( Janovec )

                        Kamenný Přívoz  0 : 3

o 5.- 8.místo :  Kunratice 2 : 2 ( Čepera, Janovec ) na penalty postup....

                       Jesenice  4 : 0 ( Orsák, Čepera, Janovec, Ebenstreit )

Pořadí : 1. Plzeň, 2. Kamenný Přívoz, 3. Říčany, 4. Vyšehrad, 5. SK Benešov, 

              6. Jesenice, 7. Vlašim, 8. Kunratice

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 10.1. 2015  -  Odolena Voda

SK Benešov : ČAFC Praha  14 : 0 ( Janovec 3, Čepera 2, Orsák 2, Mrázek 2, Dvořák,

                                                           Čáp, Sisel, Novák , vlastní)

                       FC Zličín           6 : 0 ( Janovec 3, Dvořák 2, Sisel )

                       SK Třeboradice 1 : 1 ( Mrázek )

                       Dráčata Kbely    2 : 1  ( Čepera, Janovec )

                       Junior Praha      0 : 0

                     náš tým obsadil 2. místo  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------       

Neděle 21.12. 2014 - Turnaj Vlašim

SK Benešov LVI :       Vlašim 09      3 : 0  ( Janovec, Dvořák, Mrázek )

                                   Sedlčany       2 : 0  ( Dvořák, Janovec )

                                    Tygři             4 : 0  ( Janda 2, Mrázek 2 )

                                    Votice            7 : 1  ( Janovec 3, Novák 2, Mrázek, Janda )

                                     Vlašim           2 : 3  ( Mrázek, Janda )

                                   náš tým obsadil 2. místo     

SK Benešov TYGŘI :   Vlašim            1 : 2  ( Baloušek )

                                     Vlašim 09        0 : 0

                                      LVI                  0 : 4

                                      Sedlčany         1 : 0  ( Ebenstreit )

                                      Votice              5 : 0  ( Baloušek 3, Bohata, Ebenstreit )

                                   náš tým obsadil 3. místo  

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 14.12. 2014 - Turnaj HAMR, Praha

SK Benešov  :   Dukla Praha        2 : 5  ( Dvořák, Čepera )

                         Tempo Praha1     5 : 0  ( Baloušek 2, Dvořák, Drahotová, Janovec ) 

                         ABC Braník         10 : 2  ( Orsák 3, Janovec 3, Baloušek 3, Čepera ) 

                         Bohemians Praha  3 : 5  ( Čepera, Vondrák, Janovec )

                Tempo Praha2   8 : 4   ( Dvořák 3, Drahotová 2, Ebenstreit, Janovec, Čepera )

                          Tempo Praha3      5 : 5  ( Dvořák 2, Orsák, Čepera, Janovec )

                                            náš tým obsadil 3. místo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 7.12. 2014 -  Turnaj Jesenice

SK Benešov    :         Kamenný Přívoz     3 : 2  ( Bohata, Mrázek, Plíšek )

                                  Jesenice                  3 : 1  ( Orsák, Mrázek, Sisel )

                                   Kunratice                1 : 0  ( Vondrák )

              semifinále :   Vlašim                     2 : 2 ( Mrázek 2 )  prohra na penalty

   zápas o 3. místo  :   Kamenný Přívoz      1 : 0 ( Zeman )

                    náš tým obsadil 3. místo 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 22.11. 2014 - Turnaj Zbuzany

SK Benešov    :           FK Dukla JM                2 : 4 ( Čáp, Čepera )

                                    FK Motorlet Praha       2 : 3  ( Zeman, Čepera )

                        TJ Ligmet Milín          8 : 0    (Drahotová 3, Čepera 2, Sisel, Dvořák, ??)

                                    AC Sparta Praha         1 : 5 ( Plíšek )

                                    SK Union Vršovice       2 : 4  ( Janovec, Plíšek )

                                     TJ Desná                     2 : 6  ( Čáp, Plíšek )

                              náš tým obsadil 6. místo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 18.11. 2014 - Turnaj S - Centrum Benešov

SK Benešov LVI :        SK Benešov TYGŘI      3 : 1

                                     FK Příbram zelený       2 : 2

                                     Slavia Jesenice            3 : 3

                                     FK Příbram  modrý       7 : 1

                                    Kamenný Přívoz            2 : 6

SK Benešov TYGŘI :   SK Benešov LVI            1 : 3

                                      FK Příbram zelený        4 : 4

                                      Slavia Jesenice             6 : 1 

                                     FK Příbram modrý        10 : 1

                                     Kamenný Přívoz             2 : 2

Pořadí : 1. Kamenný Přívoz, 2. SK Benešov LVI, 3. SK Benešov TYGŘI, 

              4. FK Příbram zel., 5. FK příbram modrý, 6. Slavia Jesenice 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 Neděle 9.11. 2014 - Turnaj Rakovník

SK Benešov :         Pšovka Mělník    0 : 0

                               SK Kladno           7 : 1  ( Orsák 4, Čepera 2, Brejla )

                                SK Černčice       1 : 0  ( Orsák )

        semifinále :      FK Mělník           0 : 5

        o 3. místo :      1. FC Zličín         4 : 1 ( Mrázek, Ebenstreit, Novák, Orsák )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 1.11.2014 - MINI - CUP, Praha

SK Benešov LVI :        ABC Braník    2 : 1 ( Čepera, Mrázek )

                                    Junior Praha    1 : 3  ( Mrázek )

                                     Březiněves       7 : 2  ( Janovec 4, Sisel 3 )

                                      Admira Praha   1 : 4  ( Janovec ) 

                                      ČAFC Praha     3 : 0  ( Janovec, Vondrák, Baloušek )

                                      Viktoria Žižkov   3 : 0  ( Janovec, Mrázek, Baloušek )

                                          náš tým obsadil 3. místo

SK Benešov TYGŘI :       Vršovice        1 : 4  ( Bohata )

                                          Ďáblice         0 : 1

                                          Dukla Praha  1 : 9  ( Dvořák )

                                          Kunratice        2 : 2  ( Brejla, Čáp )

                                           Lipence          1 : 2 ( Brejla )

                                           Motorlet         2 : 4  ( Janda, Dvořák )

                                                 náš tým obsadil 7. místo 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 19.10.2014 - MINI - CUP, Praha

SK Benešov TYGŘI : ČAFC Praha   7 : 0 ( Orsák 3, Brejla, Novák, Zeman, Dvořák )

                                   Lipence          6 : 1 ( Mikolášek 2, Orsák 2, Dvořák, Brejla )

                                   Háje SOS       0 : 0

                                   Březiněves     5 : 2 ( Orsák 2, Dvořák,  Čáp, Zeman )

                                    Junior Praha  1 : 1 ( Brejla )

                                   náš tým obsadil 2. místo

SK Benešov LVI :       Admira             1 : 4 ( Janovec )

                                   Vršovice            0 : 5

                                    SK Slavia          0 : 5

                                    Jižní Město       2 : 5 ( Drahotová 2 )

                                    Lipence             0 . 5

                                    Dukla Praha      1 : 6 ( Čepera )   

                                   náš tým obsadil 7. místo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 4.10. 2014 - MINI - CUP, Praha

SK Benešov LVI : ČAFC Praha    14 : 0 ( Janovec 5, Sisel 3, Čepera 2, Mrázek 2,                                                                               Drahotová, Plíšek )

                               Dukla Praha      4 : 2 ( Mrázek 3, Janovec )

                               Motorlet Praha  3 : 3  ( Mrázek 2, Janovec )

                                Admira Praha    1 : 5  ( Janovec )

                                Lipence              2 : 3  ( Mrázek, Drahotová )

                               náš tým obsadil  3. místo      

SK Benešov TYGŘI :  Březiněves    3 : 2  ( Čáp, Brejla, Dvořák )

                                    ČAFC Praha  5 : 0  ( Brejla 2, Orsák 2, Janda )

                                     AFK Podolí    3 : 3  ( Orsák, Janda, Zeman )

                                     Lipence          1 : 3  ( Orsák )

                                     Kolovraty        2 : 1  ( Orsák, Zeman )

                                     Admira Praha  4 : 0  ( Dvořák. Orsák, Zeman, Ebenstreit )

                                    náš tým obsadil  3. místo            

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 20.9. 2014 - Kochánky

SK Benešov - Jablonec       3 : 3 ( Čepera 2, vlastní )

                      Admira Praha 3 : 0 ( Čepera 2, Dvořák )

                      Slavia Praha    2 : 4 ( Drahotová, Orsák )

                      Sparta Praha    1 : 3 ( Čepera )

                       Xaverov           2 : 3 ( Novák, Orsák )

                      Děčín                 4 : 0 ( Orsák2, Čepera, Drahotová )

Neděle 14.9. 2014 - MINI CUP, Praha

SK Benešov - Union Vršovice  4 : 1  ( Mrázek, Janovec, Drahotová, Bohata )

                       SK Ďáblice        3 : 0  ( Drahotová 2, Janovec )

                       Kolovraty          3 : 0  ( Čepera 2, Mrázek )

                       Kunratice           2 : 3  ( Baloušek, Sisel )

                       ČAFC Praha     4 : 4  ( Drahotová 2, Čepera, Janovec )

                       náš tým obsadil  2. místo  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------         SK Benešov - Dukla Praha      2 : 3  ( Brejla, Čáp )

                          Union Vršovice  1 : 4  ( Dvořák )

                           Admira Praha    2 : 4  ( Orsák, Janda )

                           Slavia Praha      1 : 8  ( Ebenstreit )

                           Viktoria Žižkov    2 . 1  ( Dvořák, Brejla )

                      náš tým obsadil  5. místo     

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 21.6. 2014  -  Turnaj Praha Dubeč

SK Benešov - SK Xaverov          2 : 3  ( Mrázek, Janovec )

                       Běchovice             3 : 1  ( Janovec, Orsák, Sisel )

                       Bohemians 1905   0 : 4

                       Čechie Dubeč       6 : 1  ( Orsák 3, Zeman, Janovec, Brejla )

                       Motorlet                 0 : 3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jarní liga - O pohár Belsportu  konečné pořadí po 4 turnajích:

1.Vršovice, 2. Barandov, 3. SK Benešov, 4. Bohemians 1905, 5. Meteor, 6. Motorlet

Sobota 14.6.2014 - Jarní liga O pohár Belsport ( 4. turnaj z celkových 4 )

SK Benešov - Vršovice                1 : 4 ( Baloušek )

                       Bohemians 1905   6 :0 ( Mrázek 2, Baloušek, Brejla, Drahotová, Sisel )

                       Motorlet                 2 : 2 ( Čepera, Janovec )

                      Barandov               3 :4 ( Janovec, Čepera, Mikolášek )

                       Meteor                   4 : 6 ( Janovec, Čepera, Baloušek, Orsák )

--------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 31.5. 2014 - Jarní liga O pohár Belsportu ( 3. turnaj z celkových 4 )

SK Benešov - Vršovice                    3 : 4 ( Janovec 3x )

                       Bohemians 1905       1 : 2 ( Janovec )

                       Motorlet                     0 : 1

                       Barandov                   1 : 3 ( Čepera )

                       Meteor                        1 : 5 ( Mrázek )           

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 17.5. 2014 - Jarní liga O pohár Belsportu ( 2. turnaj z celkových 4 )

SK Benešov - Vršovice                  0 : 3

                       Bohemians 1905     2 : 1 ( Sisel, Janovec )

                       Motorlet                   2 : 1  ( Janovec 2x )

                       Barandov                 2 : 1  ( Janovec 2x )

                       Meteor                     5 : 1  ( Mrázek 2x, Orsák, Janovec, Čepera )  

-------------------------------------------------------------------------------

Sobota 26.4. 2014 - Jarní liga O pohár Belsportu ( 1. turnaj z celkových 4 )

SK Benešov - Vršovice                    2 : 5  ( Janovec, Orsák )

                       Bohemians 1905       1 : 0  ( Mrázek )

                        Motorlet                     1 : 1  ( Mrázek )

                       Barandov                    0 : 3  

                        Meteor                        3 : 1  ( Orsák 2, Mrázek )  

-------------------------------------------------------------------------------

Neděle 9.2.  2014 - turnaj Dobřichovice

SK Benešov - Dobřichovice        0 : 4

                      FK Teplice            0 : 5

                       Meteor Praha       2 : 3 ( Orsák, Janovec )

                       Hýskov                 0 : 3

                      Vršovice                2 : 4 ( Bartoš 2 )

Pořadí : 1. Dobřichovice, 2. Teplice, ostatní týmy obsadily krásné 3.místo.......  

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 8.2. 2014 - turnaj Hamr, Praha Braník

Velmi povedený turnaj - nehrálo se na výsledek ale cílem bylo vstřelit co nejvíce

branek, což se nám  dařilo - všichni si perfektně zahráli a každý si dal i nějaký

ten góóóól. Děkujeme za pozvání a těšíme se na březnové pokračování !!!

Zůčastněné týmy : SK Slavia Praha, Bohemians 1905, SK Benešov,

                               Tempo Praha, Dukla Praha JM 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 25.1. 2014 - turnaj Odolena Voda

SK Benešov -    FK Brandýs          0 : 3

                           Union Vršovice      0 : 3

                           Dukla Praha          2 : 0  ( Orsák, Dvořák )

                           SK Vyžlovka          0 : 0

                            FK Teplice            0 : 10 

Pořadí : 1. FK Teplice, 2. FK Brandýs, 3. Vršovice, 4. SK Vyžlovka, 5. SK Benešov, 6. Dukla Praha

TOPlist