Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Plánované zápasy a turnaje

   

Akce :     mistrovské utkání - mladší žáci

Datum :   pátek 20.4. 2018, začátek v 18.00 hod

Místo :     fotbalové hřiště FK Týnec nad Sázavou 

Sraz :       v  17.20  hod na místě !!!!     

Nominace :  Brejla, Čepera, Drahotová, Dvořák, Ebenstreit,

                    Novák, Mikolášek, Janovec, Sisel, Šenkýř,

                    Kafka, Jaroš, Stožický, Petrášek                                                    

Věci :       kopačky , chrániče, dres, žluté štulpny, láhev s pitím,                                             svačinka, NOVÁ souprava, kartička pojišťovny  

Systém :  7 + 1 ,  

Soupeři :  FK Týnec nad Sázavou 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akce :   mistrovské utkání - starší přípravka

Datum :  sobota 21.4. 2018, začátek 10.15

Místo :  fotbalové hřiště Nespeky

Sraz :   v 9.30 hod na místě

Nominace :  Čepera, Doksanský, Dvořák, Mikolášek, Novák, 

                     Sisel, Říha, Šenkýř, Škoula, Kafka, Jaroš                                            

Věci : kopačky, chrániče, dres, žluté štulpny, láhev s pitím, souprava

Systém :  5 + 1

Soupeři :  Nespeky/Pyšely

                

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Další termíny zápasů a turnajů : 

 

20.4. Týnec nad Sázavou - SK Benešov od 18.00 hod, žáci

 21.4. Nespeky/Pyšely - SK Benešov, mistrák přípravka 

 28.4. SK Benešov - Bystřice, mistrák přípravka

 29.4. Kondrac - SK Benešov, mistrák ml. žáci

  5.5.  SK Benešov - Krhanice, mistrák ml. žáci

  6.5.  Zdislavice - SK Benešov, mistrák přípravka

  8.5.  turnaj Čerčany, starší přípravka

 12.5. SK Benešov - Ratměřice, mistrák přípravka

 12.5. Soběhrdy - SK Benešov, mistrák ml. žáci

 16.5. SK Benešov - SK Benešov 07, mistrák přípravka

 26.5. SK Benešov - Soběhrdy, mistrák přípravka

 26.5. SK Benešov - Pravonín, mistrák ml. žáci

   2.6. Čechtice - SK Benešov, mistrák přípravka

   3.6. Ratměřice/Jankov - SK Benešov, mistrák ml. žáci

   9.6. SK Benešov - Vlašim A, mistrák přípravka

   9.6. SK Benešov - Votice, mistrák ml. žáci

  17.6. Vlašim B - SK Benešov, mistrák přípravka

  17.6.Teplýšovice - SK Benešov, mistrák ml. žáci   

   23. nebo 24. 6.  krajské finále U 11

 

Pravidla nominace :

Hráč nebude o víkendu nominován v těchto případech:
1) Neúčast na posledním tréninku v týdnu - vyjímka (plánovaná omluva min. týden dopředu)
2) Neúčast více jak dvou tréninků v týdnu
3) Po nemoci déle jak dva týdny
4) Při neomluvené absenci byť jednoho tréninku v týdnu
5) Při opakované nekázni a nedisciplíně na tréninku
 

Berte prosím na zřetel, že nominace na zápasy je za odměnu a trenéři berou v potaz pravidla výše a i celkový přístup a samozřejmě   i dle plánovaných soupeřů. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

další turnaje přibudou..........  

 

 

 

                                   

TOPlist